ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next
AutoriMesazh
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   26/2/2008, 11:51 pm

..........


Edituar pėr herė tė fundit nga Greta nė 26/2/2008, 11:53 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   26/2/2008, 11:52 pm

e ke pershendet me ket kengen ti? (mua mua mua plz)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   26/2/2008, 11:53 pm

mu mu
per inat te erit lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   26/2/2008, 11:54 pm

jo jo mu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   26/2/2008, 11:54 pm

Shi greta e modifikoi repliken. Pse kshu mi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   27/2/2008, 11:04 am

keni dal nga tema
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   27/2/2008, 3:20 pm

pershendes kte lart se gjithmon i permbahet temes dhe eshte administrator i mire.
me kengen- pictures of home D. Purple
edhe ANIN me ....and justice for all - metallica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   27/2/2008, 4:51 pm

flm per kengen,dhe un pershendes kete gocen lart me Poison girl-HIM (edhe pse eshte zene me Ville Valon)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ferrari

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 27
Registration date : 02/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   27/2/2008, 5:04 pm

Me kengen me te bukur mecal dhe hard-rock per shoket e shoqet e klases sime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   27/2/2008, 5:08 pm

po ju te 2a qenkeni te gjithe metalare????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   27/2/2008, 5:13 pm

CA METALARESH JAN KTO MI????? JU TE AHMETIT, JU PO JU....HIHIHI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   27/2/2008, 5:36 pm

Ermagedon shkruajti:
Shi greta e modifikoi repliken. Pse kshu mi?
sepse e shkrujta gabimisht dhe spo e fshija dot nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   28/2/2008, 3:06 pm

JennY_Valo shkruajti:
CA METALARESH JAN KTO MI????? JU TE AHMETIT, JU PO JU....HIHIHI
haha,pse si te dukemi ne te ahmetit ty???????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   29/2/2008, 6:30 pm

Ata qe jane metalare them se jane metalare ne shpirt te ne, pavaresisht se nuk e tregojne me veshje a ku ta di une.
Une ju pershendes me One - U2 & Mary J. Blige
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   29/2/2008, 6:43 pm

we sa kam pa e degjuar ket kengen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   29/2/2008, 7:24 pm

kush te pyeti???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   29/2/2008, 7:31 pm

OI prape me keto ti, po mire po ty cte duhet ca pyet apo ca thone te tjeret seshte mire tu kundervihesh robve kshu, nejse ti e di ca ben
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   29/2/2008, 8:25 pm

Pershendes redin me kengen scream te timberland meqe do na mungoje per ca dit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/3/2008, 12:45 am

Greta shkruajti:
OI prape me keto ti, po mire po ty cte duhet ca pyet apo ca thone te tjeret seshte mire tu kundervihesh robve kshu, nejse ti e di ca ben

po pra e di vete se ca baj...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 28
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/3/2008, 12:51 am

Master of Puppets e Metallica pershendes fefen se dhe ai me ka pershendet dikur me kete kengen. Tani me pelqen shume. Meqe ra fjala po e ve ta degjoj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/3/2008, 12:52 am

rrofsh
te prsh dhe un me ate keng
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/3/2008, 9:33 pm

jurgeni shkruajti:
Greta shkruajti:
OI prape me keto ti, po mire po ty cte duhet ca pyet apo ca thone te tjeret seshte mire tu kundervihesh robve kshu, nejse ti e di ca ben

po pra e di vete se ca baj...
Sta kisha me te keq, te pershendes me i kenge Break 4 love-david vendetta, se di a te pelqen apo jo po meqe po e degjoja tashi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   1/3/2008, 10:47 pm

pu pu 9 minuta e 32 sekonda kenge. Eshte nje kenge tjeter qe ka qejf fefe, child in time nga deep purple dhe eshte 10 minuta. sa inat i kam keto kenget e stergjata. Jo per gje por perseritet i njejti ritem tere kohes sidomod tek break 4 love. Prap se prap eshte e bukur nese nuk rri ta degjosh deri ne fund.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   2/3/2008, 9:34 am

Oj Grita, po mu s'me pershendet me break 4 love ti? mire, mire. Jo per gje po eshte kenga ime e preferuar house. Une te pershendes me i kenge qe e degjova dje: Eyes on me - Celine Dion.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   2/3/2008, 11:38 pm

ajo kenege eshte gjeniale. a ke pare videoklipin (po nuk e pate pare mos u merzit se nuk eshte gje.)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendesni antaret me nje kenge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 17Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: