Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Nese shoqeria nuk eshte dakort......

Shko poshtė 
+11
pablo_escobar
AI_CUNI_ATJE
**ViCtOrY**
Bojana
dangerous4u
azrael
rexhi
elda
jurgeni
fefe_metallica
Ermagedon
15 posters
AutoriMesazh
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty18/2/2008, 1:17 am

nese miqte tuaj nuk jane dakort me ate person qe keni zgjedhur dhe ju thone se nuk ia vlen si veproni ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty18/2/2008, 1:22 am

haha
kjo po ndodh me mu tani
sma thon te gjith por ma kan then disa veta se personi qe kam "zgjedh" sic thu ti eshte me e madhe se un ....
un i kthej 1 pergjigje te shkurter dhe te thjeshte :

cke ti ???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty18/2/2008, 2:28 am

ska se cfar i intereson te tjereve. nuk do e merrja parasysh ate qe thone ato. mjafton qe mua te me pelqeje ajo dhe te ndihem mire me te
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elda

elda


Numri i postimeve : 1086
Age : 33
Registration date : 25/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty18/2/2008, 3:39 pm

MENDIMI I SHOQERISE PATJETER QE ME INTERESON,NESE UNE KAM ZGJEDHUR NJERIUN QE PER TA ESHTE I GABUAR ATH DO TE MUNDOHESHA TI BINDJA QE NE FAKT ESHTE NDRYSHE NGA CFARE ATA MENDOJNE( SEPSE BESOJ TE VETJA IME QE DO ZGJEDH ATE TE DUHURIN).JO PER GJE PO SHOQERIA,AJO E VERTETA DMTH ZE NJE PJSE SH TE RENDESISHME NE JETEN TIME.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rexhi

rexhi


Numri i postimeve : 444
Age : 33
Registration date : 30/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty18/2/2008, 8:25 pm

normale qe do te vlersoja dhe mendimine shoqerise perderisa rri me to do te thot qe me njohin dhe dine te bejne kraharsime apo te japin vlersime nje gje e tille me ka ndodhur dikur dhe fjalet e shoqerise ishin mese te drejta Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty19/2/2008, 12:53 am

Mendimin e shoqerise do e degjoja, nuk do i kthehehsah kundra shoqerise, por nuk do ta vija ne zbatim. Keshtu me ka ndodh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty21/2/2008, 9:31 pm

sme plas fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dangerous4u




Numri i postimeve : 10
Age : 33
Registration date : 03/02/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty22/2/2008, 7:32 pm

jam aq i zoti sa te bej zgjedhje te duhura per veten time
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bojana

Bojana


Numri i postimeve : 453
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty1/3/2008, 1:01 am

Une do perpiqesha ti bindja pse une kisha zgjedhur ate njeri dhe do ti kerkoja mos te benin gjykime pa e njohur shume mire personin. Sepse nqs do ta njihnin dhe sdo tu pelqente, do i kerkoja te me gjenin nje me te mire. lol! Tallem, se nuk e kam idene fare po shpresoj mos te ndodhi kurre, se mendimi i shoqerise eshte shume i rendesishem per mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**ViCtOrY**

**ViCtOrY**


Numri i postimeve : 123
Age : 34
Registration date : 29/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty1/3/2008, 1:04 am

Mmmmm Varet cpjese e shoqerise nuk eshte dakort. Nese do flitej per shoqeri te ngushte do i degjaoja me vemendje dhe do i bindja per zgjedhjen(miqt e vertet do e pranonin zgjedhjen time) per te tjeret, Who cares?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rexhi

rexhi


Numri i postimeve : 444
Age : 33
Registration date : 30/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty4/3/2008, 10:05 pm

dhe une me victoryn jam!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

AI_CUNI_ATJE


Numri i postimeve : 967
Age : 36
Registration date : 08/02/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty4/3/2008, 10:47 pm

nese shoqeria nuk eshte dakort NO PROBLEM LOL...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pablo_escobar

pablo_escobar


Numri i postimeve : 294
Age : 33
Registration date : 28/02/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty8/3/2008, 2:17 pm

po kur shoqeria eshte dakord e une sjam...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty8/3/2008, 2:56 pm

Atehere kete tezen tende parashtroje pa problem ne nje teme te re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
legend_boy

legend_boy


Numri i postimeve : 260
Age : 33
Registration date : 12/03/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty19/3/2008, 6:49 pm

DHE SHOQERIA E KA NJE KUFI.............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
madrit




Numri i postimeve : 264
Age : 32
Registration date : 15/02/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty19/3/2008, 6:52 pm

bej sipas menyres time..................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty20/5/2008, 11:11 pm

elda shkruajti:
MENDIMI I SHOQERISE PATJETER QE ME INTERESON,NESE UNE KAM ZGJEDHUR NJERIUN QE PER TA ESHTE I GABUAR ATH DO TE MUNDOHESHA TI BINDJA QE NE FAKT ESHTE NDRYSHE NGA CFARE ATA MENDOJNE( SEPSE BESOJ TE VETJA IME QE DO ZGJEDH ATE TE DUHURIN).JO PER GJE PO SHOQERIA,AJO E VERTETA DMTH ZE NJE PJSE SH TE RENDESISHME NE JETEN TIME.
shume e drejte,,,dhe un kshu do veproja...sigurisht qe mendimi i shoqerise te vertete ka shume rendesi per mua,por besoj me shum te vetja per njeriun e zgjedhur nga un..dhe do mundohesha ti bindja se eshte tamam ashtu sic e njoh une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
EmO_QuEeN_MiLkA

EmO_QuEeN_MiLkA


Numri i postimeve : 146
Age : 29
Registration date : 29/02/2008

Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty22/5/2008, 1:12 pm

do u thosha qe mos ti fusin hundet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty
MesazhTitulli: Re: Nese shoqeria nuk eshte dakort......   Nese shoqeria nuk eshte dakort...... Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese shoqeria nuk eshte dakort......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A eshte shoqeria nje nder gjerat me te redesishme ne jete???
» nese do ta dinit qe neser eshte dita e fundit e jetes suaj cila do te ishte gjeja e pare qe do te benit?
» Shoqeria virtuale (ne net)
» Me cfare nicku ju therret shoqeria zakonisht?
» Sa mund te zgjase shoqeria midis nje femre dhe nje mashkulli?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: