Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 HISTORI PERSONALE...

Shko poshtė 
+5
rexhi
xhesib
azrael
jurgeni
AI_CUNI_ATJE
9 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
AI_CUNI_ATJE

AI_CUNI_ATJE


Numri i postimeve : 967
Age : 36
Registration date : 08/02/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty23/2/2008, 1:24 am

ti bej e lol pa problem....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhesib

xhesib


Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 29/01/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty23/2/2008, 2:14 am

po pse vete i ke bere ti keto? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty23/2/2008, 11:12 am

po moj xhes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rexhi

rexhi


Numri i postimeve : 444
Age : 33
Registration date : 30/01/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty26/2/2008, 8:40 pm

ahah e drejte lkomplimente shuuuuuum cool!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
legend_boy

legend_boy


Numri i postimeve : 260
Age : 33
Registration date : 12/03/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty15/3/2008, 2:17 pm

bravo bravo me pelqen shume ti je kopja shekspirit mor lal
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SANTUCO

SANTUCO


Numri i postimeve : 39
Age : 33
Registration date : 03/04/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty18/4/2008, 5:33 pm

o shekspiro paskemi te 2 te njejtin problem se edhe mua me ka shkuar larg dhe i them se nqs nuk vjen tani afer do ta marr oqeanin me not.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty19/4/2008, 6:09 pm

SANTUCO shkruajti:
o shekspiro paskemi te 2 te njejtin problem se edhe mua me ka shkuar larg dhe i them se nqs nuk vjen tani afer do ta marr oqeanin me not.
po jo me not,se eshte shum larg.me degjo mua,merr me mir avjonin,se vjen me shpejt.te puc foooolt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
just myself

just myself


Numri i postimeve : 52
Age : 35
Registration date : 17/04/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty19/4/2008, 9:49 pm

Momenti kur nuk kam qen i lidhur me te dashuren eshte totalisht i imi ca tbej kur bie ne melankoli te thelle
tik tak tik tak cdo cast qe kalon ne krijon nje therje ne kraharor,cdo moment qe iken me iken pa ty,cdo minute qe marr fryme me sjell vdekjen ne sy,cdo moment pa ty me fut ne trishtim.
fjale boshe fjale pa kuptim nji te dua i mungon shpirtit tim,nje buzeqeshje sado e vogel me con mbi qiell nji shikim i yti me jep shprese.
ste kam me mungon ste shoh jam verbuar ,sti degjoj fjalet e tua te embla te me shqeresonin zemren....
me mungon fryma jote me mungon aroma jote me mungon prekja jote..madje madje jam bere si i semure para teje....me mungon shum
mbase ti sdo te me flasesh mbase sdo te me shikosh apo mbase do te flasesh keq per mua
jam i lumtur?a e di pse?
sepse e di qe do flasesh per mua sepse e di qe edhe pse ne anen negative mendon per mua sepse e di qe cdo mendim i yti kryqezohet me timin sepse ben sikur sme do kur zemra jote tregon krejt te kunderten
tik tak tani nji tik tak i tharet qe sa me shume e degjoj aq me shume me kujton ty edhe plaget fillojne nga e para..........mankthi im me i madh ....edhe aq i bukur ne te njejten kohe....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty2/5/2008, 10:53 pm

just myself shkruajti:
Momenti kur nuk kam qen i lidhur me te dashuren eshte totalisht i imi ca tbej kur bie ne melankoli te thelle
tik tak tik tak cdo cast qe kalon ne krijon nje therje ne kraharor,cdo moment qe iken me iken pa ty,cdo minute qe marr fryme me sjell vdekjen ne sy,cdo moment pa ty me fut ne trishtim.
fjale boshe fjale pa kuptim nji te dua i mungon shpirtit tim,nje buzeqeshje sado e vogel me con mbi qiell nji shikim i yti me jep shprese.
ste kam me mungon ste shoh jam verbuar ,sti degjoj fjalet e tua te embla te me shqeresonin zemren....
me mungon fryma jote me mungon aroma jote me mungon prekja jote..madje madje jam bere si i semure para teje....me mungon shum
mbase ti sdo te me flasesh mbase sdo te me shikosh apo mbase do te flasesh keq per mua
jam i lumtur?a e di pse?
sepse e di qe do flasesh per mua sepse e di qe edhe pse ne anen negative mendon per mua sepse e di qe cdo mendim i yti kryqezohet me timin sepse ben sikur sme do kur zemra jote tregon krejt te kunderten
tik tak tani nji tik tak i tharet qe sa me shume e degjoj aq me shume me kujton ty edhe plaget fillojne nga e para..........mankthi im me i madh ....edhe aq i bukur ne te njejten kohe....
waw,,,,,,,fantastike,me la pa fjale,,,, lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty6/5/2008, 10:58 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
• Hap deren e dhomes time dhe pa u menduar hyj brenda. Gati-gati ne menyre instiktive. Ajo eshte gjithcka qe mund te kerkoj tani ne keto momente. Nje vend i gjithi i imi ku mund te qendroj i pangacmuar dhe i vertete. Skuta ime e erret, ku nuk egzistojne ngjyrat apo dritat. Gjithcka atje eshte e njete, pa ndryshime. E erret per mos u dukur copat e korraces time kur bien poshte pa zhurme. I zbuluar nga cdo mburoje por i sigurt, me ndihmojne te ec perpara per mos u perplasur neper qoshet e zhvendosuar nga imagjinata ime. E erret per mos u ngacmuar nga gjithcka qe me rrethon pa zhurme por qe gjithashtu ben hije kur ndodhet ne drite.
Dhe keshtu hyj brenda duke terhequr zvarre kembet qe i ndjej te shkeputura nga pjesa tjeter e trungut. Mbyll deren me ngadale dhe filloj renien ne vorbullen e fuqishme te boshlleku qe me pushton. Nen efektin e kesaj gjendjeje clirohem nga gjithcka dhe forca e rendeses pushon se diskutuari me muskujt e mi. Tani mund te shoh pa patur nevoje te hap syte. Shoh vetem ate qe duhet te shihet dhe perseri bije dhe bije duke cliruar cdo pike mbeshtetjeje. Tani ehste qetesi dhe frymemarja ime me ben shoqeri dhe kur cdo paterice largohet prej meje, renia shnderrohet. Tani trupi, mendja, shpirti nuk jane me te mite. s'kam pse prek, pse nuhas, pe shijoj sepse tani nuk jam vetem. Ajo qe kam kerkuar eshte me mua. Ne mua.
Jashte vetes sime tani udhetoj i cliruar dhe shoh trupin tim tek mbyll syte te shkoje poshte. Sa cudi! Gjithcka tani shkon poshte. Mos valle bota ne nxitim e siper ka ngaterruar kah? Sa cudi!...
e ke bere vete kete?????/fantastike!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dhe pse se besoj asnjehere ne bote qe nje mashkull mund te ndihet kshu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

AI_CUNI_ATJE


Numri i postimeve : 967
Age : 36
Registration date : 08/02/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty16/5/2008, 10:26 am

SANTUCO shkruajti:
o shekspiro paskemi te 2 te njejtin problem se edhe mua me ka shkuar larg dhe i them se nqs nuk vjen tani afer do ta marr oqeanin me not.


cer shekspiri eee... pastaj uen afer e kam e la... aq afer sa mu ka shpif hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty18/5/2008, 11:39 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
SANTUCO shkruajti:
o shekspiro paskemi te 2 te njejtin problem se edhe mua me ka shkuar larg dhe i them se nqs nuk vjen tani afer do ta marr oqeanin me not.


cer shekspiri eee... pastaj uen afer e kam e la... aq afer sa mu ka shpif hahah
ehh si eshte bota....ca njerez e kan te dashuren afer dhe jan merzitur duke e pasur afer,ca te tjer e kan larg dhe do jepnin cdo gje ta kishin afer Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
SANTUCO

SANTUCO


Numri i postimeve : 39
Age : 33
Registration date : 03/04/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty21/5/2008, 5:39 pm

A.N.I. shkruajti:
AI_CUNI_ATJE shkruajti:
SANTUCO shkruajti:
o shekspiro paskemi te 2 te njejtin problem se edhe mua me ka shkuar larg dhe i them se nqs nuk vjen tani afer do ta marr oqeanin me not.


cer shekspiri eee... pastaj uen afer e kam e la... aq afer sa mu ka shpif hahah
ehh si eshte bota....ca njerez e kan te dashuren afer dhe jan merzitur duke e pasur afer,ca te tjer e kan larg dhe do jepnin cdo gje ta kishin afer Sad
Po ti A.N.I ca do beje nqs te dashurin do e kishe larg?do jepje gjithcka qe ta kishe afer?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty21/5/2008, 9:45 pm

patjeter qe do beja gjithcka....dashuria e vertet te vjen vetem nje here ne jete,dhe duhet vleresuar me shume se gjithcka tjeter..s'do e mendoja 2 here te jepja gjithcka qe ta kisha afer

mund ta di kush dreqin ma kishte modifikuar repliken???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????


Edituar pėr herė tė fundit nga A.N.I. nė 8/6/2008, 3:29 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty31/5/2008, 4:15 am

legend_boy shkruajti:
bravo bravo me pelqen shume ti je kopja shekspirit mor lal
cfar kopje thua ti !!!!!!!!!! un personalisht do e rendisja te parin,pas tij do rendisja shekspirin!!!!!!! e kam sinqerisht kte,jo thjesht per te te bere qefin.. bravo lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: HISTORI PERSONALE...   HISTORI PERSONALE... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
HISTORI PERSONALE...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: