Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?

Shko poshtė 
+13
El_ninjo
Ferrari
JennY_Valo
elda
azrael
jurgeni
devil princess
cobain
xhesib
AI_CUNI_ATJE
fefe_metallica
A.N.I.
Ermagedon
17 posters
AutoriMesazh
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty25/2/2008, 4:19 pm

vec elbasanit me pelqen shume Vlora.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty25/2/2008, 4:38 pm

dhe mua vlora,eshte qytet fiksim fare ne vere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty25/2/2008, 5:20 pm

Tirana se behet qef dhe ka rob te hajrit plot!
per bukuri Vlora por meqe nuk njof njeri atje ,
me mir ne Durres , qytet njish por banoret ....!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

AI_CUNI_ATJE


Numri i postimeve : 967
Age : 36
Registration date : 08/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty25/2/2008, 5:24 pm

durresiiiiiiiiiiiiiiiiiii eshte qyteti im ideal. meqe ra fjala neser atje do te iki deri te djelen....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty25/2/2008, 5:25 pm

edhe un isha nga e premtja deri dje ne darke!!!
qytet me verte i bukur, i madh , vende per te ik ....
por ropt ishin me verte vl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

AI_CUNI_ATJE


Numri i postimeve : 967
Age : 36
Registration date : 08/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty25/2/2008, 5:30 pm

jo me fefe se gocat apo shoqnia qe kam une atje eshte me te vertet cool. me zor po pres te shkoj. apo nuk po mban edhe koha.... hec atyyyyyyyyyy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
xhesib

xhesib


Numri i postimeve : 216
Age : 32
Registration date : 29/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty26/2/2008, 9:42 pm

mua per vete me pelqen sh vlora.eshte nje qytet vertet i bukur dhe imadh.ka raste madje qe s'me duket vetja ne shqiperi kur jam atje.me zor po pres te vi vera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cobain

cobain


Numri i postimeve : 42
Age : 57
Registration date : 20/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty26/2/2008, 9:49 pm

mua me ka len mbresa te papara gjirokastra..nje qytet shume i bukur...pale kalan ose keshtjellen e ismail kadares..hehehe si ishte ..nqs e keni lexuar kronik ne gur te ismail kadares e pershkruan shume bukur kte qyetet..atje ne kala ishte dh ai avioni gjerman qe u bombardua dhe qe u gjet dora e aviatorit ne rrug dhe qe mbashin kto si moument..ehh doalnga tema..e kish llafin qe kam dal dho foto tek ky avion ..ishte akoma per cudi..ishin dhe shume kshu makina luftuese a si quan ato sja kam iden..kishte shume me ka len mbresa te papara dhe si qytet...kur hipje ktej lart nga kalaj nje her shifeshe e gjith gjirokastra..gjeja me ebukur qe kam par deri me sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty26/2/2008, 10:49 pm

ELBASANI ELBASANI ELBASANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty27/2/2008, 12:06 am

cobain shkruajti:
mua me ka len mbresa te papara gjirokastra..nje qytet shume i bukur...pale kalan ose keshtjellen e ismail kadares..hehehe si ishte ..nqs e keni lexuar kronik ne gur te ismail kadares e pershkruan shume bukur kte qyetet..atje ne kala ishte dh ai avioni gjerman qe u bombardua dhe qe u gjet dora e aviatorit ne rrug dhe qe mbashin kto si moument..ehh doalnga tema..e kish llafin qe kam dal dho foto tek ky avion ..ishte akoma per cudi..ishin dhe shume kshu makina luftuese a si quan ato sja kam iden..kishte shume me ka len mbresa te papara dhe si qytet...kur hipje ktej lart nga kalaj nje her shifeshe e gjith gjirokastra..gjeja me ebukur qe kam par deri me sot

Kronike ne gur e kam lexuar une. Pjesa qe e mbyll librin qe quhet "Memorial" eshte shume prekese. (dola edhe une nga tema) Kam dale ne foto edhe te ai avioni ku thua ti. Qytet me verte sh i bukur eshte gjirokastra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty27/2/2008, 2:18 am

tirana dhe vlora jan fiksim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty27/2/2008, 6:32 pm

TIRANA kam shoket atje megjithese dhe nje vit jane atje.lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elda

elda


Numri i postimeve : 1086
Age : 33
Registration date : 25/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty7/3/2008, 6:09 pm

une nuk kam nd ne vecanti.po do thoja per nje shoqe qe kasaranden sepse sa i jepet mundesi vetem per ate flet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty7/3/2008, 6:21 pm

durresi durresi durresi durresi.
e adhuroj fare se ka detin aty dhe me nuk e di pse me ngjall shum emocion ai sheshi te Vollga.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ferrari

Ferrari


Numri i postimeve : 162
Age : 32
Registration date : 02/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty7/3/2008, 6:52 pm

Himara dhe Vlora. Himara sepse eshte qytet i vogel kurse Vlora sepse eshte nje qytet i madh e i bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
El_ninjo

El_ninjo


Numri i postimeve : 526
Age : 33
Registration date : 01/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty7/3/2008, 10:06 pm

durrsi tirana dallojn nga qytetet e tjera te shqiperis
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.gjimnazistet.tk
AI_CUNI_ATJE

AI_CUNI_ATJE


Numri i postimeve : 967
Age : 36
Registration date : 08/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty18/3/2008, 12:44 pm

per mua eshte durresi, eshte shume qytet i vecante...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PIKASO




Numri i postimeve : 103
Age : 33
Registration date : 11/03/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty18/3/2008, 7:27 pm

durresi eshte qyet kampion
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty19/3/2008, 10:40 am

Tirana , Vlora, ELBASANI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Bojana

Bojana


Numri i postimeve : 453
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty29/3/2008, 11:15 am

Tirana me pelqen per mundesite e shumta qe te ofron, Durresi me duket sikur i ka njerezit cool, ne Vlore nuk kam qene ndonjehere pervec ekskursionit, po nuk ve asnji qytet tjeter siper Elbasanit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty29/3/2008, 11:20 am

PPPPFFFF TIRANA ME DUKET SHUME E NGATARRUAR DHE SHUME E RREMUJSHME DURRSI MMMM CKA MIRE VLORA SUPER MIRE DHE ELBASANI YYYYYYYYYYYYYYYY SUPER COOL
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kitty

Kitty


Numri i postimeve : 101
Age : 32
Registration date : 29/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty31/3/2008, 6:59 pm

dURRSI SEPSE ATY KAM SHUMICEN E KUSHURIVE DHE GJITHMON IA KALOJ COOL FARE ME ATA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elda

elda


Numri i postimeve : 1086
Age : 33
Registration date : 25/01/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty31/3/2008, 11:16 pm

elbasani me te vertete qe me pelqen shume se nje qytet me pelqen jo vetem per bukurine e tij po edhe per shume arsye te tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
madrit




Numri i postimeve : 264
Age : 32
Registration date : 15/02/2008

Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty31/3/2008, 11:17 pm

sigurishit qyteti i vendlindjes elbasani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty
MesazhTitulli: Re: Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?   Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi? Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qyteti qe ju plqen me shume ne shqiperi?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ME KE ZIHENI ME SHUME TE FORUMI? ME KE KENI ME SHUME SHOQERI?
» PSE NUK ZHVILLOHET FUTBOLLI NE SHQIPERI?
» ku jeni trembur me shume
» Cfare pelqeni me shume ???
» fruten qe hani me shume.........

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: