ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?   4/4/2008, 3:50 pm

Ndodh thuajse perhere keshtu! I lendojme njerezit qe i duam shume! Mund tja kalosh per shume kohe mire dhe vjen nje cast qe hedh nje hap te gabuar dhe e lendon individin tjeter. Pse duhet te ndodhe kshu?
Do te thoni qe nuk ndodh gjithmone! Keni te drejte edhe ne teme kam shkruar thuajse gjithmone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?   15/4/2008, 8:25 pm

sepse nuk e dime se sa shume i duam!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?   17/4/2008, 3:54 pm

NDOSHTA SEPSE JEMI BUDALLENJ DHE SE KUPTOJME KE PO LENDOJME....xxxx
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?   18/4/2008, 4:58 pm

jo me sndodh kshu fare per menimin tim
ate qe e do edhe pike ndersa te tjerat qe jane rezerva hec ma edhe po u lenduan kujt i plasi?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?   19/4/2008, 12:24 am

me aq replika sa kam lxuar nga ti deri tani jam knaq. car arsyetimesh. bravo per zotin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?   19/4/2008, 12:02 pm

rrofsh lale edhe ti kur te jesh ne nji msohe me timen do arrish ti futesh gjerave me ne brendesi jo kshu au iu kot ntym se po veprojne tgjithe edhe ti do besh ca bejne tjeret
do arrish moshen kur me verte do ndjesh nevojen per dike ne krahe qe te mbeshtesi apo te tdoje marrezisht se njeriu ka gjithmone nevoje per dashuri
kshu qe...jetojeni tani jeten duke u tall kur tarrine tek mu menoni me thelle jo perciptazi ..se jeta seshte sherr as duhan as droge as motorr as makine eshte per tu jetuar me njeriun e zemres qe te ploteson ty si njeri asnjihere un per vete se plagos dot po plagosa ate plagos veten.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?   26/5/2008, 3:26 am

just myself shkruajti:
rrofsh lale edhe ti kur te jesh ne nji msohe me timen do arrish ti futesh gjerave me ne brendesi jo kshu au iu kot ntym se po veprojne tgjithe edhe ti do besh ca bejne tjeret
do arrish moshen kur me verte do ndjesh nevojen per dike ne krahe qe te mbeshtesi apo te tdoje marrezisht se njeriu ka gjithmone nevoje per dashuri
kshu qe...jetojeni tani jeten duke u tall kur tarrine tek mu menoni me thelle jo perciptazi ..se jeta seshte sherr as duhan as droge as motorr as makine eshte per tu jetuar me njeriun e zemres qe te ploteson ty si njeri asnjihere un per vete se plagos dot po plagosa ate plagos veten.....
waw,,me te vertet qe replikat e tua me len pa fjale..
ne fakt un mendoj se e lendojm gjithmone njeriun qe duam,per faktin e thjeshte sepse nje fjal apo veprim sado i vogel i joni,tek ai person ndikon shume,dhe e lendon..por jam dakort me ty te pjesa e fundit e fjalis te fundit,,,kur plagos ate plagos dhe veten....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse thuajse gjithmone i plagosim ata qe i duma shume?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: