ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Puthja e fundit ....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   20/2/2008, 8:28 pm

lumsi ato qe shijon te dyja tipet e puthjeve ndoshta!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   21/2/2008, 8:43 pm

puthja e fundit ishte para nje muaji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   21/2/2008, 11:26 pm

sot !
ishte dhe publike se kishte njerez anash ! haha
nga ora 1:20
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   21/2/2008, 11:30 pm

puthja e fundit sot mo nga ora 10 ne mengjes....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
cobain

avatar

Numri i postimeve : 42
Age : 51
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   21/2/2008, 11:33 pm

kur isha te merkuren ne tr....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   21/2/2008, 11:34 pm

edhe sthu gje eeee cobain
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
dangerous4u



Numri i postimeve : 10
Age : 27
Registration date : 03/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   22/2/2008, 7:38 pm

qeke djeg keq fare ti borazer te ruhen ato te klases se ja dhe ti po i kape ne befasi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/3/2008, 10:40 am

putha my mum sot nemengjes se me dha shum me teper lek sec i kerkova
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/3/2008, 12:25 pm

smahet mend haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princess



Numri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/3/2008, 12:26 pm

SE KAM PROVUAR AKOMA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ervin_



Numri i postimeve : 4
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/3/2008, 2:11 pm

puthja ime e vundit ishte sot 8 mars lol! lol! lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   8/3/2008, 2:14 pm

putha cel sot se me erdhi nje sms
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mikona

avatar

Numri i postimeve : 181
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 2:26 am

devil princess shkruajti:
SE KAM PROVUAR AKOMA
a thua???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del piero



Numri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 2:33 am

Mikona shkruajti:
devil princess shkruajti:
SE KAM PROVUAR AKOMA
a thua???
sa nuk i beson shoqet moj mikona
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armela



Numri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 2:42 pm

del piero shkruajti:
Mikona shkruajti:
devil princess shkruajti:
SE KAM PROVUAR AKOMA
a thua???
sa nuk i beson shoqet moj mikona
ne kemi fakte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del piero



Numri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 2:45 pm

armela shkruajti:
del piero shkruajti:
Mikona shkruajti:
devil princess shkruajti:
SE KAM PROVUAR AKOMA
a thua???
sa nuk i beson shoqet moj mikona
ne kemi fakte...
cfare faktesh keni na i thoni dhe neve se na bet kurioze
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armela



Numri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 2:49 pm

gjera qe ste interesojne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del piero



Numri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 2:50 pm

me interesojne shume madje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armela



Numri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 2:52 pm

mund ta pyesesh vete personin ne fjale, meqe je interesuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del piero



Numri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 2:53 pm

po ti moj armela kur e ke dhene puthjen e fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armela



Numri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 4:56 pm

ne 29 shkurt 2007
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armela



Numri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 4:57 pm

pse u bere merak ti armela
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 4:58 pm

2007???????
2004 duhet te ket qen


Edituar pėr herė tė fundit nga El_ninjo nė 18/3/2008, 5:52 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
armela



Numri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 5:12 pm

jo eshte shkruajtur tammam po shihe dhe njehere daten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
armela



Numri i postimeve : 75
Age : 26
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   18/3/2008, 5:26 pm

shihni mire daten
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content




MesazhTitulli: Re: Puthja e fundit ....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthja e fundit ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: