Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?

Shko poshtė 
+16
AI_CUNI_ATJE
didi
El_ninjo
arla90
rexhi
**ViCtOrY**
kosta
bloom
fefe_metallica
tajla
elda
Ermagedon
jurgeni
R.e.d.i.A
Bojana
azrael
20 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty1/2/2008, 9:04 pm

avash bloom se nuk esht edhe aq keq sa e ke ba ti, nejse ai esht menimi yt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bloom

bloom


Numri i postimeve : 76
Age : 33
Registration date : 28/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty1/2/2008, 9:10 pm

nuk flas vetem per vete dhe ju nuk jeni personat e duhur per te thene qe ekziston shoqeria e paster ok?dhe sa per dijeni nuk jam aq kalama sa te ma fusin te tj
eret parandaj kujdes kur flisni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty1/2/2008, 9:27 pm

O BLOOM VARET SE SA BEN TI PER ATO SHOQET. DHE QE TE BEJNE ATE QE NUK TA PRET MENDJA TE MBESHTES PLOTESISHT SEPSE DHE UNE E KAM PROVUAR.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty1/2/2008, 9:58 pm

bloom shkruajti:
nuk flas vetem per vete dhe ju nuk jeni personat e duhur per te thene qe ekziston shoqeria e paster ok?dhe sa per dijeni nuk jam aq kalama sa te ma fusin te tj
eret parandaj kujdes kur flisni

pse nuk qenkemi ne personat e duhur per te thene qe ekziston shoqeria e paster apo jo???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kosta

kosta


Numri i postimeve : 162
Age : 32
Registration date : 22/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty1/2/2008, 10:16 pm

une mendoj se nje shok ideal esyhte e veshtire te ekzistoje. megjithese kam vetem nje te tille. :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty1/2/2008, 10:58 pm

AS UNE SE KUPTOJ PSE NUK JEMI NE. MOS NDOSHTA ESHTE VETEM AJO QE DUHET TE JETE VETEM AJO QE DUHET TA THOTE?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty1/2/2008, 11:27 pm

bloom shkruajti:
nuk flas vetem per vete dhe ju nuk jeni personat e duhur per te thene qe ekziston shoqeria e paster ok?dhe sa per dijeni nuk jam aq kalama sa te ma fusin te tj
eret parandaj kujdes kur flisni

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 283491
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
bloom

bloom


Numri i postimeve : 76
Age : 33
Registration date : 28/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty3/2/2008, 11:19 pm

ti nuk e ke idene se sa bej une per ato shoqe ose me mire kam bere se tani kam heq dore per ato shoqe.gjithesesi me vjen mire qe e ke provuar dhe vete sepse mund te me kuptosh me mire mua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bloom

bloom


Numri i postimeve : 76
Age : 33
Registration date : 28/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty3/2/2008, 11:21 pm

personat e duhur nuk ishin djemte tajla dhe jo ti dhe ketu jemi te gjithe per te thene mendimet tona nuk jam vetem un.prandaj nuk kishe pse e shkruaje ate se nuk ka vend prandaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty4/2/2008, 9:47 pm

PSE TE SHQETESOVA TY?????? DOJA TE MBESHTESJA CUNAT. Smile
TI FOL NJE FJALE TAMAM, CA JANE KETO QE THU SE PO BEN SIKUR E KE SHOQERINE COP-COP???????????????????????????????????????//
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty4/2/2008, 10:57 pm

flm per mbeshtetjen tajla :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bloom

bloom


Numri i postimeve : 76
Age : 33
Registration date : 28/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty6/2/2008, 10:10 pm

me vjenmire qe jurgeni dhe tajla kuptohen me njeri tjetrin.sa per ate qe thua tajla un parapelqej te them te verteten sesa te shtirem.megjithate mos ma qaj shume hallin se po e permiresoj shume shoqerine time duke perzgjedhur ato qe ia vlejne me te vertete.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
**ViCtOrY**

**ViCtOrY**


Numri i postimeve : 123
Age : 34
Registration date : 29/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty6/2/2008, 10:47 pm

Shoku ideal...Mmmmm Do doja per shok nje njeri shume inteligjent, nje individ qe di te bej shakan po di dhe te flase seriozisht, nje individ me te cilin mund te flasesh dhe gjera qe nuk jane ne "rendin e dites" (rendi i dites= tema idiote), nje individ qe te kupton dhe qe jo domozdoshmerisht eshte i njgjashem me mua ne karakter, nje individ qe di te rrij prane dhe di te me vlersoje per ate qe jam. Ka dhe karakteristika te tjera po keto mjaftojen per momentin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty6/2/2008, 11:53 pm

KUSH THA QE PO TE QAJ HALLIN MI BLOOM! S'IA QAJ HALLIN VETES TIME. E DI E KAM KUPTUAR QE KE FILLUAR TA ZGJEDHESH SHOQERINE, TA "FILTROSH". SHUME MIRE SE DO FILLOJ DHE UNE TE MAR SHEMBULL NGA TY
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty7/2/2008, 12:27 am

Ju te dyja sikur jeni edhe shoqe. Mos na hapni sherre tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
bloom

bloom


Numri i postimeve : 76
Age : 33
Registration date : 28/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty8/2/2008, 9:58 pm

me vjen mire qe per ty jam nje shembull i mire tajla.nese je e zonja edhe ti mund ta besh ate qe po bej un.sa per ty KOSOVA doja te te thoja qe ato qe kerkoj ti mund ti kete njeriu ideal i cili shume veshtire te ekzistoje,nuk them qe duhet te pershtatemi me njeriun real qe na afron shoqeria jone po them qe duhet pritur ndoshta edhe shume gjate qe te mund te kesh prane nje njeri te tille.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty11/2/2008, 8:35 pm

SHUME THELLE MENDON TI O GOC. TE KAM THENE LERE SHKENCEN...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rexhi

rexhi


Numri i postimeve : 444
Age : 33
Registration date : 30/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty11/2/2008, 8:44 pm

bashkohem me kosoven dhe deri tani e kam gjetur shokun ideal dhe me vjen mire qe nuk eshte vetem nje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
arla90

arla90


Numri i postimeve : 15
Registration date : 20/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty12/2/2008, 5:30 pm

Per mua shoqja ideale eshte ajo qe te kupton vetem duke te pare ne sy,dhe te mbron ne sy te tjerve edhe atehere kur e ke gabim(pastaj kur jeni vec normal qe duhet te kritikoj)!!...per fat un e kam gjetur..

Ndersa shoku ideal do ishte nje djale qe te rrespekton, dhe qe mund ti thuash gjithcka pa pasur frike se te gjykon!!...kete po e kerkoj akoma!!
Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
El_ninjo

El_ninjo


Numri i postimeve : 526
Age : 33
Registration date : 01/02/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty12/2/2008, 5:45 pm

nese jeni ju vet shoku ideal per nje dike tjeter ateher do te jet shum e leht te gjesh shokun tend ideal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.gjimnazistet.tk
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty13/2/2008, 12:58 am

arla90 shkruajti:
Per mua shoqja ideale eshte ajo qe te kupton vetem duke te pare ne sy,dhe te mbron ne sy te tjerve edhe atehere kur e ke gabim(pastaj kur jeni vec normal qe duhet te kritikoj)!!...per fat un e kam gjetur..

Ndersa shoku ideal do ishte nje djale qe te rrespekton, dhe qe mund ti thuash gjithcka pa pasur frike se te gjykon!!...kete po e kerkoj akoma!!
Very Happy

Sad Sad Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty14/2/2008, 8:00 pm

shyqyr qe shkruajtet ca gjana qe ja vlejne.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
didi

didi


Numri i postimeve : 98
Age : 33
Registration date : 30/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty14/2/2008, 10:30 pm

???????????????????????????????????????????????????????????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
didi

didi


Numri i postimeve : 98
Age : 33
Registration date : 30/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty15/2/2008, 8:15 pm

oj tajla kush ta ka fut sa krahu? mqafsh se kot llafe keni.....................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty15/2/2008, 10:11 pm

se ka fjalen per ate te futme o did.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?   CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL? - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
CILI ESHTE SIPAS JUSH SHOKU IDEAL?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Cili Eshte Propozimi Me Ideal Per Te Propozuar Nje Vajze?
» Cili eshte vesi juaj me i keq?
» Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?
» sipas teje....
» Me 3 fjale njeriun ideal!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: