ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   27/1/2008, 12:49 am

Kur i kam marre te gjitheve ne klase nga 100-200 leke. Varet sa te jepnin. Dhe pasi mbarova me klasen time, kalova tek e para B (qe kete vit eshte e dyta B), dhe fillova ti marr te shkoqura edhe atyre qe njhihja atje. Vetem ti shihnit xhepat e mi pas xhiros se "lypjes". Mu bene nja 4-5 mije leke te shkoqura, vetem 100 dhe 200.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė 19/2/2008, 12:35 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   27/1/2008, 3:33 pm

Me ca rasti? Se une smbaj mend gje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   27/1/2008, 4:39 pm

mua nuk me kujtohet ndonje tani
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   27/1/2008, 6:13 pm

Bojana shkruajti:
Me ca rasti? Se une smbaj mend gje.

Po ty nuk te kerkova leke une jo. I mora romines, ejones, ormenes, arlindes e ca te tjereve qe njihja.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   27/1/2008, 6:37 pm

Kujtimi me i bukur nga shkolla???
Vendi ku...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 12:57 am

po pse kerkove lek mo eri?
per mu kujtimi me i bukur kur permendet shkolla jane eskursionet....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 1:06 am

uu se harrova ne klas te gjashte( me duket )i kemi ngjitur mesueses se anglishtes nje nga ato qe bejn muzik te kartolinat te tavolina dhe e mbulum.Kur hyri ajo ne klase ne e ndezem dhe benim sikur nuk dinim gje...
Ajo filloi te kontrrollonte, hap myll canta, ne i thonim nuk dim gje etj etj
Pastaj i cun i tha dhe ajo u nevrikos.Kapte nje dhe e pyste:dije gje ti? kush thoshte po hante nja dy shpulla te forta, kush thoshte jo shpetonte, po puna ishte se dhe nuk duhet te genjeje se tradhtoheshe dhe shoqnia.dhe kshu muhabeti. Mua nuk me pyti, shpetova, po po tme pyste do thoja e dija dhe pse do haja nje shpull.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 1:12 am

e o red kohe te bukura ato.ketu ne gjimnaz sme kujtohet tani.do ju thm here tj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 1:30 am

Edhe mua ma ka marre sh malli per tete vjecaren. Koh jo te bukura, por te arta!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 1:33 am

mu kujtua nje ekskursion kur ika ne kosove dhe mal te zi me ato te inkusit se me kishin ftuar.
Kemi ba qef gjith kohes. naten e pare u bem tap fare te gjith. Edhe nderronim dhomat ikshim te ato te gocave. Zyshat vivin te na kerkonin kurse ne dilnim sa nga nje dhome te tjetra. behet fjale nga ora 2 e nates Very Happy Very Happy . Kshu iku nata par. Kurse naten e funit u bam tap keq fare. Prishem ca dyer te hotelit edhe ca panorama. Te nesermen paguam 500 euro per demin qe kihim ba Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
R.e.d.i.A

avatar

Numri i postimeve : 118
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 1:35 am

te fort paskeni qen o juri!!! me gjithmen qe nga gjimnazi nuk po me kujtohet na nje gje....qetesi e madhe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 1:36 am

Njerz te urte ju te b-se kshu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 1:40 am

skemi ber asnje ekskursion te dakli...
eh sa gjera te tjera beme ne red po nuk i permenda aty me lart Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 1:42 am

ehhh
un kam shume kujtime , sa me shume te mendohem aq me shume nxjerr!
qe nga festat
qe nga te shkrujtmet me sprajt naten ne shkolle
do mbaj mend oret e anglishtes , se i bejme ne klasa te tjera , mesazhe dhe sherret me te shkruajtura te banga te klasat e te tjerve
do mbaj mend Fadilin , rojen ....
do mbaj mend Cest la vie , lokalin ku pim kafe...
etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   28/1/2008, 4:31 pm

Per mua viti i pare ka pas i cik me shume gallata. Tani qe iken ata qe na mbanin me te qeshme, klasa ka rene ne qetesi absolute. Po nuk kam asnje kujtim te jashtezakonshem. Me ka marre malli per 8vjecaren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   30/1/2008, 8:59 pm

PO KE NUK E KA MARE MALLI PER 8-VJECAREN?????????
SIKUR TE ISHA DHE NJEHERE E VOGEL...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   31/1/2008, 12:42 am

Ah sikur te isha nje here edhe une i vogel. Sa kujtime kam!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   6/2/2008, 7:02 pm

Duhet hap nje teme e re, per kujtimet e femijerise, se do ishte shume interesante.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   6/2/2008, 7:49 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   6/2/2008, 8:08 pm

kur ikem si klase dhe lam oren e provimit te fizikes se nuk na degjuan per ta shtyre nikem per kafe edhe rruges na kapi zysha po ne vazhduam me mendjen tone hahpastaj ekskursionet festat e gjithcka kemi qen klase cool cdo dite bvenim nga nje dallaver sidomos me endrin qe me ka marr shum malli
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   6/2/2008, 8:14 pm

hahaha me ke zysh e benit fiziken?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   6/2/2008, 8:19 pm

me zysh mirelen ajo dit ishte e forte fare nuk do ta harroj geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   6/2/2008, 11:54 pm

haha te vi zysha nga mbrapa per tju marre ne mesim haha. te forte keni lene :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   7/2/2008, 12:16 am

Po ne pse dreqin nuk e lame fiziken sot. Oren e fundit e kishim. Klase langaraqesh jemi. Une as 20 min nuk e mbajta fleten. E dorezova. Besoj se nuk ka nevoje te them se e kam ndritur :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   7/2/2008, 12:26 am

un i bera 2 ushtrime Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili eshte kujtimi me i bukur qe qe ruani nga shkolla?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: