ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Roja i shkolles!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Roja i shkolles!   12/2/2008, 1:15 am

ca mendoni per ate???
e korruptoni per tiu fut kur ka ren zilja ??

etj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   12/2/2008, 1:20 am

Te le vete ai te futesh kur ka rene zilje oren e pare. Oret e tjera jo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   12/2/2008, 11:15 am

une rojen e shkolles e kam bere mik qe ne vit te pare. e dinte ai qe isha cun i mire edhe me fuste pa problem kur te doja une. tani eshte bere pak me i eger...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   12/2/2008, 6:03 pm

petritin e kemi njish ne per keto pune
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   12/2/2008, 7:31 pm

eheeeeee. ESHTE SH I MIRE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   12/2/2008, 8:07 pm

ne kemi fadilin qe eshte ........

sa te bashkosh gjith rojet e gjimnazeve te elbasanit , aq i keq eshte Fadili !
vetem oren e pare sa veta ka jasht ..... cdo dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   13/2/2008, 12:14 am

kur u nda ky fat ju ra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   13/2/2008, 1:47 am

petriti eshte 1
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 27
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   13/2/2008, 1:11 pm

Tajla e ka shok Petritin,prandaj kur i kerkojme ndonje gje i fusim mikun.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   13/2/2008, 2:30 pm

tajla shkruajti:
eheeeeee. ESHTE SH I MIRE
ti sikur nuk je ke shkolla jone dhe njifke dhe petritin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   13/2/2008, 2:32 pm

po te ahmeti mo eshte tajla. po nuk eshte mire te them une kush eshte...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   16/2/2008, 5:20 pm

haha e dim me la
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   16/2/2008, 5:46 pm

korrupsioni me i vetem eshte qe per nje moment atij
ti hapesh tema erotike dhe per pak kohe ai te fut vete
ahahahahhahah doktor xhek daniel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   21/2/2008, 9:23 pm

AI_CUNI_ATJE shkruajti:
po te ahmeti mo eshte tajla. po nuk eshte mire te them une kush eshte...
e di e rosh e di.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   21/2/2008, 9:23 pm

petrit te pacim sa malet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   22/2/2008, 11:55 pm

te lumte goja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   23/2/2008, 11:23 am

eshte shpirt njeriu.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   27/2/2008, 11:18 am

sa qef e paskeni mer. cojeni per kafe ndonje dite Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   27/2/2008, 6:22 pm

pse pertojme?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ervin_Numri i postimeve : 4
Age : 28
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   7/3/2008, 8:21 pm

petriti eshte shpirt njeriu lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   7/3/2008, 8:31 pm

ahh sa te mire e kemi ne Fadilin tone qe as vet nuk e kuptoj si kam rezistuar qe nuk i kam fut 1 grusht qe ti shkoj koka matan. pupupuuu sa tip koti qe esht. shyqyr kam hy kto dit ne mhb. dhe ma hap deren kur i them.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   7/3/2008, 9:47 pm

petritin e kemi te papar ne.esht njesh.ka ven dhe nje cop pasqyr aty.dhe e ka ven pak ulet.pse do thoni ju?sa her kalojn gocat aty i esht ber si refleks te shikohen njeher dhe duke qen se esh pasyra pak posht u duhet te perkulen.kshu qe i del pak kurrizi kur kan bluzate shkurtra.shum smart ky roja i ahmetit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   22/3/2008, 8:58 pm

Sa me bote ajo pergjigja lart.HE se nuk eshte dhe aq i mire sa e beni ju.Edhe ai nuk te le te hysh ne shume raste.duhet ti lutesh 100 here edhe atehere nuk eshte e sigurt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
madritNumri i postimeve : 264
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   22/3/2008, 9:20 pm

PO AI SRRI KOT ATY ,PER ATE PUNE ESHTE VENE UNE .KAM MENDIM TE MIR PER TE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   22/3/2008, 9:26 pm

Une nuk eshte qe po e shaj,po ndonjehere eshte dhe kokeforte.Nje rast psh ne duhet te hynim se kishim nje mbledhje me presor xhevitin ai sna linte,edhe pse i thane disa nxenese te tjera jo te kl qe ishte e veretetpo thonte:le te vije xheviti vete.booo ca acarimi ate dite
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Roja i shkolles!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Roja i shkolles!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: