ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   18/2/2008, 1:27 am

Sa keq qe nuk punojne me faqet.com se atje kam lene nje replike ta papare per kete teme. Do e kujtoj dhe do ja u them. Tani na e thoni nje here ju.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   18/2/2008, 8:34 pm

I love you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhek_danielNumri i postimeve : 64
Age : 27
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   18/2/2008, 9:15 pm

oj gra ca thoni sqaroni pytjet tamam se spo i kuptojme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   19/2/2008, 12:55 am

Si mund ti shprehesh dashurine dikujt pa i thene te dua. Ky eshte thelbi i temes Xhek_daniel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   19/2/2008, 11:14 am

pa kuptim nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 12:36 am

o jurgen e kam vene re qe ke ca kohe qe si kupton ca tema.si eshte puna????/
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 12:59 am

ke fillu gje rendshem alkolin ose drogen ??
hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 2:23 am

xhesib shkruajti:
o jurgen e kam vene re qe ke ca kohe qe si kupton ca tema.si eshte puna????/

as vete spo e kuptoj, sidomos keto temat e dashurise Very Happy:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 4:35 pm

Une bej levizjen e pare. I afroj buzet prane qafes, marr aromen e parfumit te saj, i dhuroj puthje dhe kafshime te vogla ne buze. Atehere per te nxehur atmosferen nis ta puth qe nga vesht e qafa. me pas do e shtrengoja ne vithe duke ushtruar presion ne gjoks. Nese ajo reagon negativisht atehere me sillni nje mabulance.

Kjo eshte replika qe kam bere per kete teme tek faqet.com dhe ju betohem se vetem per kete replike m kane ardhur tre mesazhe private. Nuk e them nga kush se jurgeni me fefen i njohin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 5:30 pm

tia shkruash me spraj ne ndonje vend
haha
ia kemi marr dore un me shoqerin ktyre puneve haha
punimi i fundit ishte dje ne darke Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 5:32 pm

ca shkrujte ato te perhershmet: Je kalama? Apo nderrove stil tani?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 5:33 pm

jo jo!
se pati ditelindjen 1 shoqja jone !
e uruam !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 5:35 pm

Ermagedon shkruajti:
Une bej levizjen e pare. I afroj buzet prane qafes, marr aromen e parfumit te saj, i dhuroj puthje dhe kafshime te vogla ne buze. Atehere per te nxehur atmosferen nis ta puth qe nga vesht e qafa. me pas do e shtrengoja ne vithe duke ushtruar presion ne gjoks. Nese ajo reagon negativisht atehere me sillni nje mabulance.

Kjo eshte replika qe kam bere per kete teme tek faqet.com dhe ju betohem se vetem per kete replike m kane ardhur tre mesazhe private. Nuk e them nga kush se jurgeni me fefen i njohin.
wawwwwwwwwwwww lum ajo qe do i thuash te dua haah lol! geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 5:36 pm

ne fakt ajo qe ka then eri , me shum sesa "te dua" do te thot "te deshiroj" lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 5:42 pm

Crebdesi ka ckuptim ka po kam nejt nja gjysem ore para pc per ta foormuluar dhe vec atyre tre vajzave q me cuan mesazh privat te faqet.com Trinti(eshte vajze kjo) me la nje shenim ne guestbook. Me thoshte pak a shume te njejtat fjale i rexhi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 6:39 pm

na shkrive fare Very Happy:D:Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   20/2/2008, 8:03 pm

po mir dhe dashuria 'te dua' pa 'te deshiroj' nuk ka kuptim apo jo ahahahah Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   21/2/2008, 5:11 pm

e pra e hec e mbushja mendjen ketyreve hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   21/2/2008, 9:31 pm

Ermagedon shkruajti:
Une bej levizjen e pare. I afroj buzet prane qafes, marr aromen e parfumit te saj, i dhuroj puthje dhe kafshime te vogla ne buze. Atehere per te nxehur atmosferen nis ta puth qe nga vesht e qafa. me pas do e shtrengoja ne vithe duke ushtruar presion ne gjoks. Nese ajo reagon negativisht atehere me sillni nje mabulance.

Kjo eshte replika qe kam bere per kete teme tek faqet.com dhe ju betohem se vetem per kete replike m kane ardhur tre mesazhe private. Nuk e them nga kush se jurgeni me fefen i njohin.
ti kshu???????????????????????????lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   21/2/2008, 10:16 pm

pse nuk ka vepruar ndonejhere me ty ne ate menyre lol shakaaaaaaaaa :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   22/2/2008, 12:38 am

hahahahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   22/2/2008, 1:20 am

rexhi shkruajti:
pse nuk ka vepruar ndonejhere me ty ne ate menyre lol shakaaaaaaaaa :te puc pak:

Ca jane kto mi rexh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   22/2/2008, 1:26 am

shaka lol Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   22/2/2008, 1:30 am

e kuptova, po dicka nuk kam kuptuar: Si mund ta kthesh lol ne gjinine femerore? LOLE? Haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   22/2/2008, 1:33 am

ahah ok shkon lole!!!!
me pelq Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si mund te shprehemi, pa thene te zakonshem *Te Dua*
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: