Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....

Shko poshtė 
+15
JennY_Valo
elda
madrit
gilda
devil princess
il_professore
jurgeni
rexhi
AI_CUNI_ATJE
didi
fefe_metallica
El_ninjo
Ferrari
Ermagedon
legend_boy
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
madrit




Numri i postimeve : 264
Age : 32
Registration date : 15/02/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty20/3/2008, 5:06 pm

ashashi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty20/3/2008, 5:31 pm

il_professore shkruajti:
besoj cdo njeri e ka provuar ate dreq ashashi po nuk mendoj se i ka pelqyer nuk eshte teme per tu diskutuar...

ka njerez qe nuk pin cigare , se kan provuar ndonjeher ...
ti thu kan pi te gjith ashash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
madrit




Numri i postimeve : 264
Age : 32
Registration date : 15/02/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty20/3/2008, 5:51 pm

o cun e do 1 treshe ti qe e njifke
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty20/3/2008, 6:03 pm

me mu e kishe ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
madrit




Numri i postimeve : 264
Age : 32
Registration date : 15/02/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty20/3/2008, 7:44 pm

po me ty e kisha se ti merrke vesh ne te gjitha aspektet e jetes.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty20/3/2008, 11:03 pm

YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY AS BESOJ SE DO E PI NANJEHERE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elda

elda


Numri i postimeve : 1086
Age : 33
Registration date : 25/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty20/3/2008, 11:12 pm

gjithashtu dhe une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty20/3/2008, 11:13 pm

EEEEEEEEEEEEEEEE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty21/3/2008, 12:22 am

mos rrini me mu
hahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty21/3/2008, 2:47 am

fefe_metallica shkruajti:
mos rrini me mu
hahahaa

pse???? ppfff ik re ti. ato vdesin trrin me ty, apo jo mi??????? hahaahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty21/3/2008, 4:18 pm

PO ME SE SHEF TI NESER ME KE NE SHPALLJE!!!!!!!!!!!!!!!
VDIQ DEVIL PRINCESS PER FEFEN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
il_professore

il_professore


Numri i postimeve : 33
Age : 40
Registration date : 19/03/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty21/3/2008, 4:48 pm

keni frike nga vdekja eeeeeeee
mos u merzisni se nuk vdisni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty23/3/2008, 10:24 pm

booo si bajn kto sikur ca esht ashashi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kosta

kosta


Numri i postimeve : 162
Age : 32
Registration date : 22/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty28/3/2008, 9:36 pm

eeeeee re si duhani a. vetem qe a pak me e forte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Greta

Greta


Numri i postimeve : 560
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty28/3/2008, 9:54 pm

shi si bajne keto si profesioniste.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kosta

kosta


Numri i postimeve : 162
Age : 32
Registration date : 22/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty28/3/2008, 10:08 pm

pse mi greta nga e vune re kete ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty29/3/2008, 12:06 am

hahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty29/3/2008, 11:39 am

HAHAHA HAHAHA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty29/3/2008, 6:49 pm

hashash nuk kam pire po marijuana po.ishte e papame fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty29/3/2008, 6:52 pm

Greta shkruajti:
shi si bajne keto si profesioniste.
pse i injoron cunat ti moj.se per kshu jeni te paret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty30/3/2008, 10:19 am

JO PO THEM SE DO JETE E KEQE OSE E SHPIFUR NUK E DI PO TANI PER TANI SE KAM NE MENJE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty30/3/2008, 5:55 pm

azrael shkruajti:
hashash nuk kam pire po marijuana po.ishte e papame fare.

:cigare:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Greta

Greta


Numri i postimeve : 560
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty30/3/2008, 8:22 pm

azrael shkruajti:
Greta shkruajti:
shi si bajne keto si profesioniste.
pse i injoron cunat ti moj.se per kshu jeni te paret.
o avash ti me ate injorimin se sua kisha me te keq e aq me pak ti injoroja, ty po te dogji maje.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty30/3/2008, 9:21 pm

Greta shkruajti:
azrael shkruajti:
Greta shkruajti:
shi si bajne keto si profesioniste.
pse i injoron cunat ti moj.se per kshu jeni te paret.
o avash ti me ate injorimin se sua kisha me te keq e aq me pak ti injoroja, ty po te dogji maje.
Greta :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty31/3/2008, 6:24 pm

o azrael do grushtin ne ftyr prap ky e ... Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....   a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente.... - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a keni pire ndonjehere ashash nqs po si jeni ndjere ne ato momente....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Keni genjyer ndonjehere per moshen ne internet?
» per ca keni nevoj ne kto momente??
» nese prinderit do te zblonin qe keni te dashur dhe i keni genjyer gjat gjithe kohes si do reagonit?
» Cfare po mendoni keto momente..........?
» Si ju kap kur jeni tap ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: