ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 C'mendim keni per zyshat

Shko poshtė 

c'mendim keni per zysaht??
Shume te mira
17%
 17% [ 4 ]
Te mira
33%
 33% [ 8 ]
Jo keq
25%
 25% [ 6 ]
Nuk jane te pergatitura
25%
 25% [ 6 ]
Totali i votave : 24
 

AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: C'mendim keni per zyshat   24/1/2008, 1:09 am

c'mendim keni per zyshat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   26/1/2008, 2:59 pm

95 % e zyshave tona jane te mmire pregatitura por eshte dhe ai 5% qe te can *****.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   26/1/2008, 5:52 pm

kto alternativat te marrin ne qaf hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   28/1/2008, 3:03 am

ok po na thuj ti ca se ndryshohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   28/1/2008, 3:08 am

nuk ndryshohen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   28/1/2008, 5:20 pm

Nuk ndryshohen, e ka mire fefe. Po e bere nje sondazh nuk e ndryshon dot zgjedhjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   28/1/2008, 5:21 pm

Doja te thoja lart qe nuk i modifikon dot opsionet qe autori i sondazhit ka vendosur.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   29/1/2008, 9:33 pm

fefe_metallica shkruajti:
nuk ndryshohen

Ta siguroj un qe ndryshohen po me jep ti ca alternativa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   10/2/2008, 4:28 pm

duhet te shtoni dhe opsioni MATERIALISTE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   10/2/2008, 6:04 pm

Ky eshte problemi, qe po u hap nje sondazh nuk mund te modifikohet me.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   15/2/2008, 8:17 pm

hiqeni fare dhe bejeni prape
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 23
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   3/3/2008, 1:39 pm

nqs se do isha ne shqiperi tani do votoja JO KEQ
por sjam dhe ashtu qe me duket sh te mira ktu pasi sme acarojne sh dhe kur nuk dua te shkruaj nuk shkruaj dhe prape sme thone gje
te isha ne shqiperi ...eh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   5/3/2008, 5:40 pm

good eteachers,kot qe nuk hapin ndonje llogari bankare qe tua depozitojme me lehte pergjigjet e pyetjeve qe bejne ne oret e mesimit...............
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   5/3/2008, 6:47 pm

CA JANE SHUME TE MIRASI MESUESE MAJLINDA QE NA ESHTE BERE SI MAMI I DYTE KA CA PASTAJ SIC THOT AZRAEL QE TE CAJNE.......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
luchiferoNumri i postimeve : 4
Age : 27
Registration date : 15/03/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   16/3/2008, 4:10 am

me kete pyetje ja keni fut kot po gjithsesi pa zyshat tona ne nuk do ishim ketu!!!!!!!!HHaaHHaa"""
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
noĒjaNumri i postimeve : 15
Age : 27
Registration date : 18/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   4/5/2008, 10:07 am

S'e kuptoj si flisni kaq mire per zyshat (dhe presoret). Me ndonje perjashtim te vogel te tjeret ta nxijne jeten, ca me kurset, ca me injorancen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   8/5/2008, 8:01 pm

ahmet dakli ka zyshat me sexy ne el
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   8/5/2008, 9:42 pm

SANTUCO shkruajti:
ahmet dakli ka zyshat me sexy ne el
haha,duke nisur nga halla ime,dmth marjeta e historise,,,,ajo ja kalon te gjithave...hahahaha :sa kom qesh:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   8/5/2008, 10:41 pm

marjeta eshte ciljeta!!!!!!!!!haha :sa kom qesh:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   8/5/2008, 10:43 pm

SANTUCO shkruajti:
marjeta eshte ciljeta!!!!!!!!!haha :sa kom qesh:
ore,mos u tall me hallen time ti ...hahaha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
DarkAngel

avatar

Numri i postimeve : 57
Age : 28
Registration date : 16/04/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   10/5/2008, 5:15 pm

te mira ne pergjithesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   11/5/2008, 8:37 pm

jane kambiste te mira
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: C'mendim keni per zyshat   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C'mendim keni per zyshat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: