Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze

Shko poshtė 
+15
kosta
didi
AI_CUNI_ATJE
kliti
bloom
**ViCtOrY**
rexhi
tajla
Bojana
elda
R.e.d.i.A
azrael
Ermagedon
fefe_metallica
jurgeni
19 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty1/2/2008, 4:27 pm

edhe un me mendimin e azrael jam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty2/2/2008, 3:47 pm

e shkruajta per inerci se po shkruashin te gjithe por nuk e kisha menduar ndonje here.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty3/2/2008, 12:10 am

un do e shkruaja ate qe kishe shkrujt ti lol pastaj pashe qe ishte than ma perpara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elda

elda


Numri i postimeve : 1086
Age : 33
Registration date : 25/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty3/2/2008, 12:48 am

tani pyetja sikur paska ndryshuar se po themi se kush shoqeri eshte me e mire mes sexeve te njejta apo te kunderta.per mua secila ka te vecanten e saj.e rendesishme eshte te jete e sinqerte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty3/2/2008, 1:30 am

Kjo puna e sinqeritetit po bie dita dites. Nuk di kujt ti besosh sot. Sidomos une kam nje problem sh te madh me besimin. Nuk mund ti besoj akujt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
**ViCtOrY**

**ViCtOrY**


Numri i postimeve : 123
Age : 34
Registration date : 29/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty3/2/2008, 1:35 am

une mendoj se ka shoqeri te sinqerte dhe midis nje mashkulli dhe nje femre...Sa per dijeni dhe une kam probleme me besimin po njoh ja 1 person jasht familjes te cilit i besoj shume.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bloom

bloom


Numri i postimeve : 76
Age : 34
Registration date : 28/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty3/2/2008, 11:41 pm

shoqeria mes dy sekseve te kundert duhet te jete dicka shume e bukur te cilen fatkeqesisht nuk e kam provuar(kjo jo per mungese te deshires nga ana ime).por ka disa gjera qe eshte pak e veshtire ose ne disa raste dhe e sikletshme ti bisedosh me nje mashkull prandaj them se shoqeria me shoqen ideale eshte me jetegjate se shoqeria me shokun ideal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kliti




Numri i postimeve : 1
Age : 35
Registration date : 04/02/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty5/2/2008, 7:00 pm

ike o mege
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rexhi

rexhi


Numri i postimeve : 444
Age : 33
Registration date : 30/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty5/2/2008, 8:01 pm

shoqeria midis sexeve te kunderta eshte me te vertet e bukur e kam provuar vet dhe te them te drejten kam me shum shoke te ngushte se shoqe dhe njeriu te cilit i besoj gjithcka eshte mashkull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty5/2/2008, 9:13 pm

SA MIIRE!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
rexhi

rexhi


Numri i postimeve : 444
Age : 33
Registration date : 30/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty5/2/2008, 10:18 pm

po shtu them them dhe une e nuk ke iden sa mire ndihem madje mund te them qe me shum me ka pelqyer shoqeria me shoke se me shoqe jo se keto te fundit i hedh poshte aspak po deri tani shoku ze vendin e pare :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty6/2/2008, 12:31 am

Edhe une me shume i hapem disa shoqeve te mia. Ndiehem me rehat nen shoqerine e tyre se sa me shoket. jo se keta te fundit i nevleftesoj, por me teper besim kam tek seksi i kundert.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty6/2/2008, 4:34 pm

DHE MUA ME PELQEN ME SHUME SHOQERIA,MIQESIA ME CUNA SE SA ME GOCA. ME SHUME KAM SHOKE SE SHOQE.(POR JO SE I HAPEM ME SHUME SHOKEVE SE SHOQEVE, NUK KAM ARRITUR AKOMA TA GJEJ ATE SHOKUN "IDEAL" QE T'I HAPEM)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty7/2/2008, 12:42 am

kliti shkruajti:
ike o mege

Hahaha. Bloom eshte megi? Megi qe kam une ne bange nuk eshte anatre. megi tjeter qe kemi ne klase eshte anatre me emrin megi. Keshtu qe kjo megi ktu i bie te jete vetem megi nga rreshti i murit. Nese nuk po ja fus kot gjithmone.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty7/2/2008, 3:09 pm

po ja fut kot si gjithmon ero hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty7/2/2008, 7:05 pm

TE SIGUROJ QE BLOOM NUK QUHET MEGI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty7/2/2008, 9:10 pm

dmth ti e njeh megin tajla??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty8/2/2008, 9:12 pm

E NJHO EDHE MEGIN EDHE BLOOMIN. POR ATO NUK E DINE QE JAM UNE TAJLA...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty8/2/2008, 11:39 pm

e ca perfiton ti nga kjo gje ???
por kur ta marrin vesh ato kush je , ca do mendojne per ty ??
qe ne 1 fare menyre po tallesh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

AI_CUNI_ATJE


Numri i postimeve : 967
Age : 36
Registration date : 08/02/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty8/2/2008, 11:52 pm

une kam pasur nje shoqeri te tille por ajo ra mrena me mua mbas disa kohesh, keshtu qe nuk ndodh....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
bloom

bloom


Numri i postimeve : 76
Age : 34
Registration date : 28/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty14/2/2008, 1:47 am

PO FLISNI PER MUA?NE FAKT UNE ME TAJLEN JEMI SHOQE PO UNE NUK QUHEM MEGI.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty14/2/2008, 1:48 am

e mora vesh se megi quhet vete tajla
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
tajla

tajla


Numri i postimeve : 228
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty14/2/2008, 6:34 pm

SI SHPIRT Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty15/2/2008, 1:04 am

kush?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

AI_CUNI_ATJE


Numri i postimeve : 967
Age : 36
Registration date : 08/02/2008

Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty15/2/2008, 1:06 am

NUK QUHET MEGI TALJA MO JOOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze   Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Mendoni se nje djal mund te nje miqesi te kete sinqert me nje vajze
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» si mendoni se do jet rosi kete vit
» Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?
» a valle egziston nje shoqeri e sinqert sot.............
» derdh lot nje djal per dashuri??
» si ja beni ju vajzat kur pelqeni nje djal dhe ai nuk e di??

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: