ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   4/2/2008, 3:58 pm

Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert?? Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   4/2/2008, 4:26 pm

qe kur je me goca mund te hysh ne cfaredo lokali qe do lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   4/2/2008, 4:30 pm

hahaha ok, po e kisha fjalen per edhe nga fiziku lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   4/2/2008, 10:06 pm

TE SEKSI KUNDERT ME PELQEN ME PELQEN ME PELQEN fjalori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   4/2/2008, 11:07 pm

hahahaa po fjalori ne fizik te duket ty.... nejse ska gje Very Happy Very Happy po e ndryshojm temen...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   4/2/2008, 11:23 pm

PSE CA DUHET TE THEM QE ME PELQEN .... SE AJO ESHTE NGA PAMJA FIZIKE SE NUK NDRYSHOJNE SHUME NGA GOCAT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   4/2/2008, 11:24 pm

ok ok
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   4/2/2008, 11:38 pm

U pa puna po e them une: Vithet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   5/2/2008, 12:31 am

Syte , buzet , edhe ca pjese te trupit Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 29
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   5/2/2008, 1:03 am

Hey pyetja eshte vetem per tipare fizike apo dhe te karakterit??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   5/2/2008, 1:46 am

e drejte as une nuk e kuptova pyetjen pastaj veshtire te gjykosh jo te gjith jan njesoj te thuash sinqeriteti jo te gjith jane te thuash karakteri cdo djal eshte ndryshe une per vete me pelqwen fakti se shum prej tyre jane te zgjuar pa kapur libra me dore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   5/2/2008, 1:52 am

Ate qe e kemi e kemi. Deri tek gjashta apo shtata shkojme pa i hapur librat. Dhe une me kaq mjaftohem. :jo jo jo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   5/2/2008, 1:55 am

pyetja eshte edhe per fizikun edhe per karakterin pra
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   5/2/2008, 1:55 am

po po ate qe e keni e keni po mos harroni te thuani dhe gjera te tjera sa per mesimet bravo ju qofte po mos harroni se nuk jan gjithcka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   6/2/2008, 8:57 pm

Cunave i kam zili lirine edhe moskokecarjen. Ne gocat e vrasim shume mendjen per ca gjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
bloom

avatar

Numri i postimeve : 76
Age : 28
Registration date : 28/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   6/2/2008, 10:22 pm

ne kete moshe me mire me qen cun se goce.se ata nuk e vrasin mendjen per asgje nuk japin llogari ku ikin e ku vine....ne gocat e shkreta jemi te djegura nga kjo ane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   6/2/2008, 10:23 pm

tamam dhe une me ty jam po dhe goce behet qef por prap lirin me shum e klan ato
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 29
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   6/2/2008, 10:32 pm

Une sjam dakort fare....Pasi nuk me pelqen shume ti marr gjerat lehte...Jam mire keshtu si jam....Logari spara me kerkojne sh madje me mamin kam pas dhe debate se as nuk me pyet ku ishe ca bane pse u vonove...Normale qe liri kan ata po mendoj se shpesh abuzojne me veten...(dua te them qe jepen mas ca gjerave te parendesishme dhe koti dhe harrojne cfare eshte realisht e rendesishme) Jo te gjithe kuptohet.
Sa per temen mendoj se te meshkujt me pelqen karakteri i forte, fakti se nuk i shprehin shume ndjenjat e tyre.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   7/2/2008, 12:09 am

epo merrni pak shembull nga ne pra Very Happy:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   7/2/2008, 12:54 am

Te mos shprehesh ndjenat, per mendimin tim, eshte dobesi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   7/2/2008, 3:08 pm

po po
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tajla

avatar

Numri i postimeve : 228
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   7/2/2008, 7:09 pm

JO GJITHMONE ESHTE DOBESI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   15/2/2008, 8:39 pm

spo e kuptoj kte seksin e kundert
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   15/2/2008, 9:01 pm

cdo gje deri ne detaj.....................................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   15/2/2008, 9:49 pm

o did shkruj ca te pelqen te femrat Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfar ju pelqen me shume te seksi kundert ?!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 3Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: