ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next
AutoriMesazh
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 11:04 pm

kat deluna ft elephant man-whine up
i pershendes te gjithe ato qe kane qejf....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 11:55 pm

nje pershendetje te vecante e kam per fefen me kengen qe ka me perzemer ai se ishte dhe i vetmi qe me kishte persh me rastin e prishjes se comp.sh flm fefe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   4/3/2008, 11:57 pm

Ermagedon shkruajti:
fefe_metallica shkruajti:

1 kenge te Green day per shoqen e Ermagedon , Kristianen se mesa kuptova un ato degjonte ajo ! ( ma kujtove ti te ajo tema metallica , te fala neser lol )

me tha te te pershendes me nje kenge qe nuk ia mbaj mend emrin. Killing in the name of, me duket se e kshte emrin. te fala edhe ke edhe ti

killing in the name of - rage agains the machine

ca texti ka dhe ajo kenga Razz Razz


----------


ska gje elda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   6/3/2008, 6:17 pm

prsh pablo escobarin,kataklizmen ,don corleonen,el ninjon me SNOP DOB -TELL ME LIKE IT'S HOT.ne vecanti pablon me NUMB-LINKIN PARK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   6/3/2008, 6:28 pm

PRSH TE GJITHE FORUMIN ME NGA NJE KENGE QE I PELQEN SECILIT JU KAM SH.XHAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   6/3/2008, 6:44 pm

pershendes devil princess,pablo_escobar,don corleonen,del piero me eminem-sing for the moment
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   6/3/2008, 8:53 pm

PERSHENDES JENNY_VALO ME NJE KENG TE CRADLE OF FILTH. :te puc pak: PER JENNY-N
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 1:30 am

prsh elden me Iced Earth - Watching Over Me se po flas ne msn (me mesatare 1 fjal ne 5 minuta lol)

prsh jennyn qe paska ven 1 foto te bukur fare me To Live Is To Die - MEtalica (kenga i kushtohet personit te varri qe ka ven foto jenny(

prsh devil princess me Master Of Puppets - METallica

dhe Rexhin me ca kenge te doje ajo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 1:36 am

sh flm.te persh me kengen qe do hapet metal party ardhshem.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 1:45 am

flm fefe prsh te gjtiha ato em lart me metallica nothing else matter (e preferuara ime)
se po e degj live!!! :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 1:49 am

po e vendos dhe un Smile Smile :kiss: :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 1:51 am

e apo ste ze gjumi rehat pa pishmane te degjosh ate!!!!!!!!! lol! :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 10:26 am

une per vete i kam notat e mira por mendoj per ata nxenes qe u duhet te paguajne per te kaluar.jane shume nxenes,ta dini.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 5:47 pm

prsh pablo escobar me kengen "superstar"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
del pieroNumri i postimeve : 234
Age : 27
Registration date : 04/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 6:44 pm

prsh te madhin pablo escobar , el ninjon dhe don corleonen me kengen candy shop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 8:34 pm

pershendes Fefen me kengen Hekurani dhe shoket e tij- Silvani se me duket se e pelqen
O Fefe rrofsh qe dole me mua sot, edhe pse per pak. :kiss: :kiss:
tkxh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 9:48 pm

pershendes kto antaret ktu lart ne kte faqe me kengen
Aneela & Pachanga & Arash - Chori Chori
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   7/3/2008, 10:14 pm

prsh te madhin el ninjo,del pieron,don corleonen,baba carlos santiagosin qe se shpejti do jet mes nesh,me bodyrock.ME KENI CMEN E MKENI TERBU FARE>JENI TE PAPAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   8/3/2008, 12:36 pm

ju prsh te gjithe ju metalaret dje me "it's my life",ishte nga ana ime.ne vecanti ju qe e kercyet ne piste.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   8/3/2008, 12:38 pm

rrofsh
mgjth do preferoja 1 kenge nga metallica haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 27
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   8/3/2008, 12:38 pm

pershendes pablon ne vecanti se i esht ber si drog interneti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   9/3/2008, 3:30 am

fefe_metallica shkruajti:
rrofsh
mgjth do preferoja 1 kenge nga metallica haha
po te pershendes une meqe sonte po rrike githe lol! naten zgjuar!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   9/3/2008, 3:35 am

haha
rrofsh
me ca kenge??
qe ta degjoj tani lol
kiss
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   9/3/2008, 3:37 am

haah e preferuara ime 'nothing else matter'
pune te mbare :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   9/3/2008, 3:52 am

ok
po e vendos tani

sa e mbarova ate gjen :ne qef:

:te puc pak: :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendesni antaret me nje kenge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 17Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 17  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: