ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 pershendesni antaret me nje kenge

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next
AutoriMesazh
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   9/4/2008, 4:22 pm

pershendes jenny_valo me kengen qe po degjoj: Nirvana - Smells like tenn spirit.
me shume hutohem nga vidioklipi se esht cool
kenga fixim fare.
pershendes dhe te gjith ato qe me pershendeten me te gjith kenget e ktij gr.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   9/4/2008, 8:58 pm

only kataklizma-unikkatil -n'rrot somes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   9/4/2008, 8:59 pm

don corleonen dhe baba carlosin me -hiq mos ta nin'
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   11/4/2008, 9:08 pm

pershendes greten me sweet dreams nga m.menson e puc fooooooolt fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   11/4/2008, 11:58 pm

O KRISTIANA TE KAM SHUME XHAN FLM PER PERSHENDETJEN. :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   12/4/2008, 10:06 am

PRSH GRETEN SHUME ME KENGEN QE I PELQEN ME SHUME
TE PUC DHE TE KAM XHAN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   12/4/2008, 9:18 pm

A.N.I. shkruajti:
pershendes shume shume:
Santucon me -Cmendem, elita 5( te kujtohet?) ju te tjeret mos qeshni,po kjo kenge ka shum domethenie per mua
Jennyn-me te gjitha kenget e Ville Valo
Erin-me Innocence-Avril Lavigne
nje big hugg per kto te 3

edhe une ty me One of those girls- avril lavigne
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   12/4/2008, 9:22 pm

PO MI MI ME HARROVE??? NEJSE SKA GJE FARE NUK ME NGEL HATRI MUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   14/4/2008, 10:31 pm

Greta shkruajti:
Ermagedon shkruajti:
Persshendes greten me kater kenge.

1. Wish i had an angel - nightwish
2. sleeping sun - nightwish
3. november rain - guns n roses
4. i don't want to miss a thing - aerosmith

dhe eshte legen kush pershendet me kto kater kenge se jane vetem per mua dhe per greten.
:te puc pak: :perqafim: :kiss: Eshte pershendetja me e bukur qe me kane ber ndonjeher, jane 4 kenget qe me pelq me shume nga keto grupet, shume detaj i bukur ky, erald te kam shum xhan dhe shume flm.
Sot u shtua edhe nje kenge e re ne liste Grit.
5. Here without you - 3 doors down
Apo jo?

Ne te dy vetem kur te hedhim ne treg ndonje album: "Eraldi & Greta compilation"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   15/4/2008, 5:24 pm

hehe sdo ishte ide e keqe Razz gjithessesi flm shume e shpresoj tjeni kenaq te festa...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pablo_escobar

avatar

Numri i postimeve : 294
Age : 27
Registration date : 28/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   15/4/2008, 7:06 pm

prsh te gjithe me -photograph-nickelback dhe me 1973-james blunt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   15/4/2008, 8:06 pm

pershendes shuuuuuuuuuuuuuum DEVIL PRINCESS dhe JUXHENIN
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   15/4/2008, 8:08 pm

pershendes fefen,kittin e legend boy(kto qe jane online)me kengen System of a down-Toxity :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   15/4/2008, 8:22 pm

pershendes efin lart megjithse nese esht te dhaskali besoj se duhet ta njoh!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   15/4/2008, 8:30 pm

pershendes dy antaret lart...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   15/4/2008, 8:31 pm

flm per pershendetjen te dhaskali jam por ti sme njeh po un njoh shume veta qe te nohin ty :perqafim: :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   15/4/2008, 8:39 pm

te kam shkruar mesazh privat...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Kitty

avatar

Numri i postimeve : 101
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   15/4/2008, 8:48 pm

pershendes edhe legend boy qe esht online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   18/4/2008, 11:23 pm

Greta shkruajti:
hehe sdo ishte ide e keqe Razz gjithessesi flm shume e shpresoj tjeni kenaq te festa...

O grit po here without u eshte kenga e dyte e atij miksimit qe te dhashe prandaj thashe qe tani u bene pese kenege.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   19/4/2008, 4:53 pm

For Whom The Bell Tolls - Metallica

per veten dhe devil princess
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   19/4/2008, 4:55 pm

SA I MIRE QE JE SA XHAN TE KAM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   19/4/2008, 5:48 pm

pershendes fefen me welcome home-metallica :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   19/4/2008, 6:15 pm

prsh kte lart me King Nothing - metallica

se mkishte marr malli

puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   23/4/2008, 5:01 pm

flm ti lart te pershendes me System of a down-Trilogy :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   23/4/2008, 10:50 pm

Pershendes 3 shoqet e mia me te mira Bojanen Elden dhe Redin me kengen e madonnes - 4 minutes.... :
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: pershendesni antaret me nje kenge   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendesni antaret me nje kenge
Mbrapsht nė krye 
Faqja 16 e 17Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: