ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 do donit ti vinit dinamit shkolles

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   20/2/2008, 2:01 am

haha vetem disa max 3 Very Happy:D:D:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 12:57 am

hahaha sikur ta shihnin mesuesit kete bisede.interesante apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 1:02 am

heret a vone do hyje dikush nga stafi i shkolles!
nga experienca e them dhe kete haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 1:03 am

para provimeve poooo do doja tja vija shkolles kallipin e dinamitit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 1:07 am

fefe_metallica shkruajti:
heret a vone do hyje dikush nga stafi i shkolles!
nga experienca e them dhe kete haha

Kane hyre dhe dy bile. Zysha e re e informatikes dhe zysha e fizikes qe kemi pas vitin e shkuar. Keto te dyja i kam marr vesh, po nuk e di kush mund te kete hy tjeter.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 2:53 pm

Patjeter,,,,ka mundesi tja vini qe neser? se kam nje provim te tmerrshem ne teknologji,,,,,,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 4:54 pm

ok po ta leme ty ne dore per tia vene meqe paske edhe nje arsye te forte Very Happy:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 5:04 pm

ma jipni mu se ia ve un sot ne darke se kam ca pun dhe do kthem vone ne shtepi ,
sdo ket njeri ne shkolle ne ate ore
lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
didi

avatar

Numri i postimeve : 98
Age : 27
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 6:47 pm

ehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 10:14 pm

o did do bashkepunosh dhe ti? :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   21/2/2008, 11:52 pm

o fefe ia vure??? qe te mos zgjohem kot heret neser un Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/2/2008, 12:45 am

A.N.I. shkruajti:
Patjeter,,,,ka mundesi tja vini qe neser? se kam nje provim te tmerrshem ne teknologji,,,,,,

ca thu mi te keqen. Ku ka provim te tmrrshem ne tekno?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/2/2008, 12:47 am

jurgeni shkruajti:
o fefe ia vure??? qe te mos zgjohem kot heret neser un Very Happy:D:D:D

haha
ju nuk me dhat gje dinamitin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/2/2008, 12:53 am

turp te kene dhe i ben nder dhe nuk te japin gje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/2/2008, 3:06 pm

vereni dinamitin se me kete rast e ribejn nga e para dhe se lyejn me ngjyren e spitalit te cmendur.plus qe bejm dhe ca dit pushim :-)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 25
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/2/2008, 4:19 pm

Ermagedon shkruajti:
A.N.I. shkruajti:
Patjeter,,,,ka mundesi tja vini qe neser? se kam nje provim te tmerrshem ne teknologji,,,,,,

ca thu mi te keqen. Ku ka provim te tmrrshem ne tekno?

ske ardhur ndonjehere ne klasen time ti qe te shikosh sa e tmerrshme eshte ora e teknologjise,sidomos provimet,+ qe kur behen provime,ai rri perpara bankes time......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/2/2008, 5:08 pm

DANJEL KU TE KA SHKUAR MENDJA TE KJO PYETJE??????? PO TA DIME NJEHERE KUSH TE ESHTE MERZITUR KAQ SHUME SHKOLLA APO PERSONAT QE KA SHKOLLA??????????
MUA PER VETE ME JANE MERZITUR DISA PERSONA PO GJITHSESI SHKOLLES DO TI VIJA DINAMITIN POR EDHE PSE ATO PERSONAT NUK ME PELQEJNE POR I URREJ NUK DO TE DOJA TI VIJA DINAMITIN SHKOLLES ME ATO BRENDA.
NGA ADA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhen shefi

avatar

Numri i postimeve : 60
Age : 27
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/2/2008, 6:54 pm

oj xhes po ca dinamiti thua moj merr dy granata llokem dhe hyj mrena ne shkolle hyj ke salla derrave shikoje ca qefi eshte.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   22/2/2008, 7:12 pm

ose pak tritol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   23/2/2008, 12:30 am

me falni por tema sikur flet per dinamit apo e kam gabim?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   23/2/2008, 1:02 pm

xhesib shkruajti:
hahaha sikur ta shihnin mesuesit kete bisede.interesante apo jo?
mos ki merak se i ka lexuar te gjitha zysh sonila.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   23/2/2008, 1:04 pm

xhesib shkruajti:
me falni por tema sikur flet per dinamit apo e kam gabim?
po e xhes p asnjanit nuk ja mban keshtu qe do ja i hedh vete nja 2 kapsolle.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
xhesib

avatar

Numri i postimeve : 216
Age : 26
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   23/2/2008, 9:17 pm

hahaha.po sjell dhe une ca qe me kane tepruar nga viti ri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   24/2/2008, 3:58 pm

mua sme ka tepruar asnje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
babygirl

avatar

Numri i postimeve : 45
Age : 28
Registration date : 04/02/2008

MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   26/2/2008, 12:19 pm

azrael shkruajti:
xhesib shkruajti:
hahaha sikur ta shihnin mesuesit kete bisede.interesante apo jo?
mos ki merak se i ka lexuar te gjitha zysh sonila.

sonila ka qene dhe do jete gjithmone ne anen tone :bravo:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: do donit ti vinit dinamit shkolles   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
do donit ti vinit dinamit shkolles
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: