Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 MeTallica... legjenda vazhdon akoma.

Shko poshtė 
+8
devil princess
JennY_Valo
A.N.I.
cobain
azrael
fefe_metallica
Ermagedon
MeTallicA
12 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty23/2/2008, 12:04 am

JennY_Valo shkruajti:
moj Alba si nuk ke pertuar qe ke poatuar kaq shume.
megjithate nuk jam dakort me dicka qe ke then me duket se Robert eshte basist me i mire se Burton. mua per vete Burton nuk me dukej perfekt, sidomod si vokal por ishte shum me i mire se Robert dhe basistet si Cliff Burton jan te pakte, menyra se si ai komandonte instrumentin. Smile
po jo o goc se nuk shava Burton un,ai ishte goxha burre,,,,hahaha,po bera debat me njerin per Jason Newsted,ate tipin e mbaruar,,,,nejse.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA

MeTallicA


Numri i postimeve : 37
Age : 37
Registration date : 16/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty23/2/2008, 1:38 am

A.N.I. shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
moj Alba si nuk ke pertuar qe ke poatuar kaq shume.
megjithate nuk jam dakort me dicka qe ke then me duket se Robert eshte basist me i mire se Burton. mua per vete Burton nuk me dukej perfekt, sidomod si vokal por ishte shum me i mire se Robert dhe basistet si Cliff Burton jan te pakte, menyra se si ai komandonte instrumentin. Smile
po jo o goc se nuk shava Burton un,ai ishte goxha burre,,,,hahaha,po bera debat me njerin per Jason Newsted,ate tipin e mbaruar,,,,nejse.....

Newsted i mbaruar ?! affraid Cdo te thote kjo ? Mund te ma shpjegosh ?
Sa per Cliff nuk ka goje asnje te thote asgje pasi pothuaj ne te gjitha sondazhet ai ka dal fitimtar si basisti me i mire jo vetem i rock-ut por nje nga me te miret e te gjithe koherave te muzikes.Cliff Burton i tregoi botes cdo te thote bass. R.I.P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty23/2/2008, 10:55 am

MeTallicA shkruajti:
azrael shkruajti:
fefe_metallica shkruajti:
alkimia !
si e kan emrin ato cunat??
se njofim atje !
genti gegolli qe ka grupin "nameless", amarildi eldo kane grupin "odious" e njofin ate alkazarin basistin e "germs"kam pi dhe une i here kafe me ate .

I kam shok qe te gjith ato qe permende, madje ka qene nje periudhe qe kam pas ndejtur me ato. Po ti kush je se me shume mundesi te njoh? Nejse , te futemi pak ne teme; shkarkojini ate albumin demo qe kam nxjerr te faqja pare se ishte fiksim fare , "Back to anger" titullohet.
une e kam cun halle amarildin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty23/2/2008, 9:53 pm

MeTallicA shkruajti:
A.N.I. shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
moj Alba si nuk ke pertuar qe ke poatuar kaq shume.
megjithate nuk jam dakort me dicka qe ke then me duket se Robert eshte basist me i mire se Burton. mua per vete Burton nuk me dukej perfekt, sidomod si vokal por ishte shum me i mire se Robert dhe basistet si Cliff Burton jan te pakte, menyra se si ai komandonte instrumentin. Smile
po jo o goc se nuk shava Burton un,ai ishte goxha burre,,,,hahaha,po bera debat me njerin per Jason Newsted,ate tipin e mbaruar,,,,nejse.....

Newsted i mbaruar ?! affraid Cdo te thote kjo ? Mund te ma shpjegosh ?
Sa per Cliff nuk ka goje asnje te thote asgje pasi pothuaj ne te gjitha sondazhet ai ka dal fitimtar si basisti me i mire jo vetem i rock-ut por nje nga me te miret e te gjithe koherave te muzikes.Cliff Burton i tregoi botes cdo te thote bass. R.I.P
e di qe ska goje njeri te shaje Cliffin,ai eshte legjendar,po nuk e di ca inati me ka hipur me Jason Newsted....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty23/2/2008, 10:01 pm

ky ktu poshte eshte libri im e matematikes
MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Photo-13
Matematika 2.2 kjo. Sikur te ishte Metalika 2.2 do e qanim te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
MeTallicA

MeTallicA


Numri i postimeve : 37
Age : 37
Registration date : 16/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty23/2/2008, 11:09 pm

A.N.I. shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
A.N.I. shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
moj Alba si nuk ke pertuar qe ke poatuar kaq shume.
megjithate nuk jam dakort me dicka qe ke then me duket se Robert eshte basist me i mire se Burton. mua per vete Burton nuk me dukej perfekt, sidomod si vokal por ishte shum me i mire se Robert dhe basistet si Cliff Burton jan te pakte, menyra se si ai komandonte instrumentin. Smile
po jo o goc se nuk shava Burton un,ai ishte goxha burre,,,,hahaha,po bera debat me njerin per Jason Newsted,ate tipin e mbaruar,,,,nejse.....

Newsted i mbaruar ?! affraid Cdo te thote kjo ? Mund te ma shpjegosh ?
Sa per Cliff nuk ka goje asnje te thote asgje pasi pothuaj ne te gjitha sondazhet ai ka dal fitimtar si basisti me i mire jo vetem i rock-ut por nje nga me te miret e te gjithe koherave te muzikes.Cliff Burton i tregoi botes cdo te thote bass. R.I.P
e di qe ska goje njeri te shaje Cliffin,ai eshte legjendar,po nuk e di ca inati me ka hipur me Jason Newsted....

Nuk e di pse ke kete mendim se fudja kjo eshte pune shijesh por je fansja e pare e Metallica-ve qe ke inat Jason.Te gjith e qajne largimin e tij pasi MetallicA pa Jason sikur sjane me Metallica, pa ja ulur vlerat Robert si basist po Jason ishte adrenalina e grupit,plus qe eshte nje basist shuuuum po shuum i mire dhe sme duken normale ato cilesimet si ishte fans i grupit dhe jo pjese e grupit apo gjera te tjera.nejse, mendimi eshte i lire.Klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty23/2/2008, 11:55 pm

Ermagedon shkruajti:
ky ktu poshte eshte libri im e matematikes
MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Photo-13
Matematika 2.2 kjo. Sikur te ishte Metalika 2.2 do e qanim te gjithe
HAHAHA O ERI...HAHAHA SA KAM QESH. AHHH DO E ADHUROJA MATEMATIKEN PO TE ISHTE KSHU SI THUA TI. NUK DO ME DILTE SI ENDERR HORROR. HAHAAAA :bukur:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA

MeTallicA


Numri i postimeve : 37
Age : 37
Registration date : 16/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 12:41 am

Shkarkojeni nga ketu http://www.sendspace.com/file/nsl5l7 se gjendet me kollaj se me rapid share MetallicA Demo 2008 "Back to anger" i cili mendohet te jete albumi i fundit i MetallicA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 1:35 pm

MeTallicA shkruajti:
A.N.I. shkruajti:
MeTallicA shkruajti:
A.N.I. shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
moj Alba si nuk ke pertuar qe ke poatuar kaq shume.
megjithate nuk jam dakort me dicka qe ke then me duket se Robert eshte basist me i mire se Burton. mua per vete Burton nuk me dukej perfekt, sidomod si vokal por ishte shum me i mire se Robert dhe basistet si Cliff Burton jan te pakte, menyra se si ai komandonte instrumentin. Smile
po jo o goc se nuk shava Burton un,ai ishte goxha burre,,,,hahaha,po bera debat me njerin per Jason Newsted,ate tipin e mbaruar,,,,nejse.....

Newsted i mbaruar ?! affraid Cdo te thote kjo ? Mund te ma shpjegosh ?
Sa per Cliff nuk ka goje asnje te thote asgje pasi pothuaj ne te gjitha sondazhet ai ka dal fitimtar si basisti me i mire jo vetem i rock-ut por nje nga me te miret e te gjithe koherave te muzikes.Cliff Burton i tregoi botes cdo te thote bass. R.I.P
e di qe ska goje njeri te shaje Cliffin,ai eshte legjendar,po nuk e di ca inati me ka hipur me Jason Newsted....

Nuk e di pse ke kete mendim se fudja kjo eshte pune shijesh por je fansja e pare e Metallica-ve qe ke inat Jason.Te gjith e qajne largimin e tij pasi MetallicA pa Jason sikur sjane me Metallica, pa ja ulur vlerat Robert si basist po Jason ishte adrenalina e grupit,plus qe eshte nje basist shuuuum po shuum i mire dhe sme duken normale ato cilesimet si ishte fans i grupit dhe jo pjese e grupit apo gjera te tjera.nejse, mendimi eshte i lire.Klm
ne fakt ato nuk ishin cilesi qe i thash un,,kam lexuar qe pas vdekjes te basistit te vjeter,ky ishte vetem nje fans i metallicas,dhe kur grupi po kerkonte basist tjeter,provuan nje here kete,dhe e moren ne bande... gjithsesi nuk i ve ne dyshim aftesite e tij profesjonale,po sic thash,nuk e di ca inati me ka hipur me ate,me duket shume antipatik....klm
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 1:55 pm

METALLICA KANE QENE JANE DHE DO TE VAZHDOJNE TE JENE LEGJEDE.JU PRSH TE GJITHVE ME NGA NJE KENGE TE METALLICAVE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 3:04 pm

une dua me Ronnie se po e degjoj tani.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 4:52 pm

JennY_Valo shkruajti:
une dua me Ronnie se po e degjoj tani.
ej Xhen kur do dukesh ndonjehere ketej nga ahmeti,se ke humbur fare., te pakten hajde nje here para se te iki une,,,,,ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 6:06 pm

haha mire me se vi une po ti them nje her mozes se,,,,,,e di ti.
po mir pse nuk vjen edhe ti te dhaskali se vetem aty do e marresh vesh ca eshte metali.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 7:00 pm

edhe ti e ke parasysh si eshte edlira, po do i them nje here...hahaha......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 8:50 pm

akoma thoni ju qe roberti eshte me i mir se Jason dhe Cliff Burton ???

sa me mori malli me degju metallicat kto dit se skam pas mundesi dhe skisha as mp4 me vete . nejse se tani po i degjoj !

prsh me Blackened ato qe jan online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 8:57 pm

fefe_metallica shkruajti:
akoma thoni ju qe roberti eshte me i mir se Jason dhe Cliff Burton ???

sa me mori malli me degju metallicat kto dit se skam pas mundesi dhe skisha as mp4 me vete . nejse se tani po i degjoj !

prsh me Blackened ato qe jan online
jo o lal,roberti ska shanc te jet me i mire se Cliff Burton...edhe un kam ca dit pa i degjuar metallicat dhe me ka mar malli, do i degjoj para se te fle,se me ato me ze gjumi...klm,ciao
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 8:58 pm

ne fakt un kam degju 2 kete fundjave
one dhe enter sandman qe i kercym ne 1 pub !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 9:00 pm

fefe_metallica shkruajti:
ne fakt un kam degju 2 kete fundjave
one dhe enter sandman qe i kercym ne 1 pub !
sa fiksim eshte enter sandman....edhe one eshte e lezetshme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty24/2/2008, 9:02 pm

te one u vendos ajo pjesa e forte !
enter sandman eshte me fiksim nga motorhead ! nese e ke degju !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty26/2/2008, 4:37 pm

e kam degjuar une ne dr. dhe me pelqen me shum versioni origjinal. juve ju ka mar malli per metallica po mua qe me zgjon motra perdit me kenget e tyre megjithse une dua me Cradle of filth. (Alba, Megi im kshu, kapish ti?)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty26/2/2008, 4:43 pm

megi? pse eshte bere edhe ajo metalare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty26/2/2008, 4:44 pm

epo do i ngjaje te motres,ske ca ti besh.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty26/2/2008, 4:46 pm

uuaaa ca motre mi??? megi qe ne bark te mozes e ka tundur kaptinen. ajo e mencura degjon black dhe vdes icik te flasi per satanat. e di si thot??:: ehhh satana, ka lezet. qyqaaa ca lloj motre kam.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty26/2/2008, 4:50 pm

po sataniain e kam fiksim edhe une. shife pak ce kam shkrujt te banga ime poshte atij kryqit

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Photo-10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty26/2/2008, 5:03 pm

JennY_Valo shkruajti:
uuaaa ca motre mi??? megi qe ne bark te mozes e ka tundur kaptinen. ajo e mencura degjon black dhe vdes icik te flasi per satanat. e di si thot??:: ehhh satana, ka lezet. qyqaaa ca lloj motre kam.
hahah,ka lezet keshtu,jo po enxhi im,qe kendon kenget e Winx Club
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 2 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MeTallica... legjenda vazhdon akoma.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: