Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 MeTallica... legjenda vazhdon akoma.

Shko poshtė 
+8
devil princess
JennY_Valo
A.N.I.
cobain
azrael
fefe_metallica
Ermagedon
MeTallicA
12 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty15/3/2008, 6:43 pm

hahaha o megi ca xhixhi thu mi??? hahahaaa sa kam qesh.
o eri lere mo megjith morandin, pff ca i pelqen??? nuk them qe ti fshehesh shijet e tua por te morandi apo sinclar ca te pelqen??? edhe prindi im qe nuk e do metalin fare ,preferon te degjoj metallican se sa kte morandin qe thua ti.

mos te ngel hatri ty re????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty19/3/2008, 11:55 pm

jo mi fare. po tani mos mu bej dhe ti si fefe qe kerkon te te imponoje mendimet e veta. sa kenge ke degjuar nga bob sinclar ti? Kam plot 72 punime te tij ne pc. Po eleme kete tani se po e flliqim temen. Ktu metallica ne flasim per kodra pas bregut.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty20/3/2008, 12:02 am

po ca shani morandin e bob sinclar ju ??
sidomos kte te dytin !
por kur sdini gje per muzik flisni kot !
ky i dyti eshte 1 nga dj me te vjeter....me i famshi nga te gjith !
nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty20/3/2008, 12:08 am

o fefe po e kam thene une qe njeshi i njeshave ti po kta jane up xhixhi mer lal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty20/3/2008, 1:21 am

fefe_metallica shkruajti:
po ca shani morandin e bob sinclar ju ??
sidomos kte te dytin !
por kur sdini gje per muzik flisni kot !
ky i dyti eshte 1 nga dj me te vjeter....me i famshi nga te gjith !
nejse

ja te kemi ty qe di per muziken. ai mund te jet dj 100vjecar por mua nuk me terheqin shum kenget e tij dhe mos kujto se nuk kam degjuar thjesht nuk me pelqejn shum shum kurse morandin nuk e du fare. do po deshe ti sjell sa keng kam ne pc???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty20/3/2008, 1:24 am

sa per informacion
ky ka pas qen kur prinderit e tuji kan qen te rinj..... 80
dhe me siguri midis metalit dhe bob sinclar prinderit e tu do zgjidhnin kte te 2 !!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty20/3/2008, 1:26 am

me verte???
e ca pastaj qe ka pas qen ne ate koh.
o cun mua nuk me duhet me prinderit e mi. kenget qe une kam degjuar te ktij nuk me terheqin dhe pik, ok???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty26/3/2008, 11:42 pm

JennY_Valo shkruajti:
me verte???
e ca pastaj qe ka pas qen ne ate koh.
o cun mua nuk me duhet me prinderit e mi. kenget qe une kam degjuar te ktij nuk me terheqin dhe pik, ok???
ketu me ke pelqy!!!!!! ska rendesi nese eshte kengetari me i pelqyer ne bot,nese nuk me pelqen mua,atehere un mund ta kategorizoj si kengetarin me kot per mua...eshte ceshtje preferencash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty27/3/2008, 12:30 am

Po aty e kemi fjalen neve pra. Se mu kundervune mua kta. Po me pelqeu me pelqen. Po nuk me pelqeu, nuk me pelqen dhe pike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty27/3/2008, 2:46 pm

PO THUA QE TE PELQ ROCKU METALI ETJ.............. CA DO ME MORANDIN TI
MIRE QE NUK DEGJON BOBIN DHE XHIXHIN SE NA FULLIQE PASTAJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:14 pm

morandi eshte shpikje. Bob sinclarin kam qef vetem. Nga morandi kam pas qejf love me dhe vetem kaq. po bob sinclar me pelq. Lere nje here po ti e ke marre mp4 time. Ka ndonje gje tjeter vec rrokut aty brenda? Po ca degjon dynjane mi. Kemi nje vit ne nje bange.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:16 pm

O KY
NEJSE METALLICA JANE COOL FARE DHE DO VAZHDOJNE TE JENE
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:17 pm

o people ca fusni morandin dhe kto te mbarumit e tjere te kjo teme? kjo i kushtohet totalisht legjendareve: METALLICA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:18 pm

devil princess shkruajti:
O KY
NEJSE METALLICA JANE COOL FARE DHE DO VAZHDOJNE TE JENE
O MEG, E DI QE NESER DO SHKOJ TE SHIKOJ AVRIL LAVIGNE LIVE!!!!!!!!!!!SA QEF!!!!!!!!! SE DO VIJE TE NJERA NGA KAZINOTE ME TE MEDHAJA KETU PER TE DHENE KONCERT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:19 pm

OOOOOOOOOOOOOOOOO BEFSH QEF DHE PER MUA SHTRIG
PO CA MORANDI KU E KA SHPINE KY MO VLLA????PPPPFFFFF KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:26 pm

A.N.I. shkruajti:
o people ca fusni morandin dhe kto te mbarumit e tjere te kjo teme? kjo i kushtohet totalisht legjendareve: METALLICA

po admini e filloi ket muhabet. nuk mund te rrija pa reagura. po kthejuni temes tani.

Po i mi do shofke Avril Live ti. Pu ca tersi qe jemi ne shqiperi dhe ca qefi per ty qe je atje. Bej qejf edhe per mua ok?

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Metallica
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:29 pm

HE PRA KOT NE GJYNAF IMAGJINO KUR TE SHOHI SOAD LIVE AJO ATY DO ME IKI TRUNI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:50 pm

Ermagedon shkruajti:
A.N.I. shkruajti:
o people ca fusni morandin dhe kto te mbarumit e tjere te kjo teme? kjo i kushtohet totalisht legjendareve: METALLICA

po admini e filloi ket muhabet. nuk mund te rrija pa reagura. po kthejuni temes tani.

Po i mi do shofke Avril Live ti. Pu ca tersi qe jemi ne shqiperi dhe ca qefi per ty qe je atje. Bej qejf edhe per mua ok?

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Metallica
ne fakt seshte se jam shume entuziaste per te par avrilin, po lutem te vije ndonjehere metallica ktu, aty do cmendem fare un pastaj. sa per soad, nuk do shkoj ti shikoj,qe mos i iki truri megit,hahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:53 pm

OK FLM QE SHQETESOHESH PER MUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:55 pm

hehe,ca ti besh,kte ka shoqeria, qe shqetesohen per njeri-tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty28/3/2008, 5:59 pm

PO PRA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 4 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MeTallica... legjenda vazhdon akoma.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: