Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
ForumForum  GalleryGallery  KėrkoKėrko  Latest imagesLatest images  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

 

 MeTallica... legjenda vazhdon akoma.

Shko poshtė 
+8
devil princess
JennY_Valo
A.N.I.
cobain
azrael
fefe_metallica
Ermagedon
MeTallicA
12 posters
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty26/2/2008, 6:46 pm

JennY_Valo shkruajti:
e kam degjuar une ne dr. dhe me pelqen me shum versioni origjinal. juve ju ka mar malli per metallica po mua qe me zgjon motra perdit me kenget e tyre megjithse une dua me Cradle of filth. (Alba, Megi im kshu, kapish ti?)

paske moter ti ? Razz Razz

sa per ate kengen e metallicave , coveri i motorhead eshte me fiksim se versioni origjinal i metallicave !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty26/2/2008, 7:03 pm

fefe_metallica shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
e kam degjuar une ne dr. dhe me pelqen me shum versioni origjinal. juve ju ka mar malli per metallica po mua qe me zgjon motra perdit me kenget e tyre megjithse une dua me Cradle of filth. (Alba, Megi im kshu, kapish ti?)

paske moter ti ? Razz Razz

sa per ate kengen e metallicave , coveri i motorhead eshte me fiksim se versioni origjinal i metallicave !
pse ca ka??? ce do ate moter qe kam une qe ka shkrujt te muri dhomes: SANTA=SATANA.
Ej o adi te ben te fala motra. hahahaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty26/2/2008, 7:06 pm

Ermagedon shkruajti:
po sataniain e kam fiksim edhe une. shife pak ce kam shkrujt te banga ime poshte atij kryqit

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Photo-10
o Eri qe kur e paske mbushur banken me shkrime se kur erdha une ishe bosh fare se e donit per formulat e fizikes. apo jo??? po kshu ka lezet tani. lol!
ik ore dhe ti satanist??? pfffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty26/2/2008, 7:13 pm

JennY_Valo shkruajti:
fefe_metallica shkruajti:
JennY_Valo shkruajti:
e kam degjuar une ne dr. dhe me pelqen me shum versioni origjinal. juve ju ka mar malli per metallica po mua qe me zgjon motra perdit me kenget e tyre megjithse une dua me Cradle of filth. (Alba, Megi im kshu, kapish ti?)

paske moter ti ? Razz Razz

sa per ate kengen e metallicave , coveri i motorhead eshte me fiksim se versioni origjinal i metallicave !
pse ca ka??? ce do ate moter qe kam une qe ka shkrujt te muri dhomes: SANTA=SATANA.
Ej o adi te ben te fala motra. hahahaaa

te fala pac
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
JennY_Valo

JennY_Valo


Numri i postimeve : 424
Age : 32
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty26/2/2008, 7:15 pm

mir hajt te fala dhe mamit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty27/2/2008, 12:17 am

JennY_Valo shkruajti:
Ermagedon shkruajti:
po sataniain e kam fiksim edhe une. shife pak ce kam shkrujt te banga ime poshte atij kryqit

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Photo-10
o Eri qe kur e paske mbushur banken me shkrime se kur erdha une ishe bosh fare se e donit per formulat e fizikes. apo jo??? po kshu ka lezet tani. lol!
ik ore dhe ti satanist??? pfffff

Nja dy dite pas teje e kam bere ate gjene aty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
cobain

cobain


Numri i postimeve : 42
Age : 57
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty27/2/2008, 12:19 am

po ajo pink me ca o????se na fulliqe..............te shifesh banken time dhe te sidriti e fefe..hec naj dite shif ca masakre eshte booooooo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty27/2/2008, 12:21 am

un per vete vetem 1 metallica (ja 10 cm) kam dhe 1 emer ornela !
se me bertasin zojat , edhe hall bangash kam un
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Greta

Greta


Numri i postimeve : 560
Age : 32
Registration date : 25/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty27/2/2008, 12:22 am

ti po te jsh cun i mire e nxjerr baken tate i foto dhe e ve ketu dhe e shofim te gjithe ne pastaj Razz Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty27/2/2008, 12:23 am

Ate pink e ka ba shoqja e banges time. Jam i pafajshem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty27/2/2008, 12:24 am

shi andej nga fundi i fotos , lart djathas Razz Razz
dikush qe po ngrin corapet haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
AI_CUNI_ATJE

AI_CUNI_ATJE


Numri i postimeve : 967
Age : 36
Registration date : 08/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty27/2/2008, 12:26 am

e pashe edhe une po i ha kemba atij hahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MeTallicA

MeTallicA


Numri i postimeve : 37
Age : 37
Registration date : 16/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty27/2/2008, 1:04 am

Ej keni dal keq fare nga tema.Nuk eshte msn ktu po tema MeTallica... legjenda vazhdon akoma. Me respekt per temen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
A.N.I.

A.N.I.


Numri i postimeve : 348
Age : 31
Registration date : 20/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty27/2/2008, 3:32 pm

MeTallicA shkruajti:
Ej keni dal keq fare nga tema.Nuk eshte msn ktu po tema MeTallica... legjenda vazhdon akoma. Me respekt per temen.
ka te drejt cuna,nuk po respektoni temen,qe meriton respektin maksimal.. Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty4/3/2008, 12:56 am

cobain shkruajti:
po ajo pink me ca o????se na fulliqe..............te shifesh banken time dhe te sidriti e fefe..hec naj dite shif ca masakre eshte booooooo

I bera nje version rmx bankes. kush zysh hyn me thote: po ci ke bere asaj banke ashtu mor djale. une i them ashtu ishte, po ku te lene atat te klases si uxha. Jo zyshe ka ba vete. ja shife se po e ve.

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Photo-10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty4/3/2008, 12:59 am

ue sa u tremba kur pash ate mika
mendova se kishe shkrujt milka
hahahahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty4/3/2008, 1:06 am

m.i.k.a

Megi (devil princess ne forum), ibbi (une ky), Kristiana (ti e njef ket), Ada (nje shoqja ime).

Merr shkronjat e para te emrave dhe del MIKA.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
fefe_metallica

fefe_metallica


Numri i postimeve : 1517
Age : 33
Registration date : 23/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty4/3/2008, 1:10 am

e kapa me se e lexova te banga por ne veshtrim te pare me ngjajti MILKA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
azrael

azrael


Numri i postimeve : 752
Age : 32
Registration date : 24/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty10/3/2008, 5:51 pm

Ermagedon shkruajti:
cobain shkruajti:
po ajo pink me ca o????se na fulliqe..............te shifesh banken time dhe te sidriti e fefe..hec naj dite shif ca masakre eshte booooooo

I bera nje version rmx bankes. kush zysh hyn me thote: po ci ke bere asaj banke ashtu mor djale. une i them ashtu ishte, po ku te lene atat te klases si uxha. Jo zyshe ka ba vete. ja shife se po e ve.

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Photo-10
sa rren as i mesues se ka pyetur.kujt ju rru ke banga e atij.ka dhe "pink" hahahahahahahahahahahahahahahahahhahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PIKASO




Numri i postimeve : 103
Age : 33
Registration date : 11/03/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty13/3/2008, 9:30 pm

ESHTE E PAVDEKSHME
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty14/3/2008, 10:32 am

KA QENE ESHTE DHE DO TE MBETEN LEGJENDA ADI ME FAL PO ISHTE GABIMI IM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty14/3/2008, 3:10 pm

Ermagedon shkruajti:
m.i.k.a

Megi (devil princess ne forum), ibbi (une ky), Kristiana (ti e njef ket), Ada (nje shoqja ime).

Merr shkronjat e para te emrave dhe del MIKA.

hahahahah nejse spo flas fare per kete se dihet ajo qe do them hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jurgeni

jurgeni


Numri i postimeve : 1432
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty14/3/2008, 3:12 pm

Ermagedon shkruajti:
cobain shkruajti:
po ajo pink me ca o????se na fulliqe..............te shifesh banken time dhe te sidriti e fefe..hec naj dite shif ca masakre eshte booooooo

I bera nje version rmx bankes. kush zysh hyn me thote: po ci ke bere asaj banke ashtu mor djale. une i them ashtu ishte, po ku te lene atat te klases si uxha. Jo zyshe ka ba vete. ja shife se po e ve.

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Photo-10


ne vit te par te kjo bange u shkruante I LOVE HOUSE MUSIC , BOB SINCLAIR, MORANDI, etj etj
kurse tani na ben si metalar hahahhahaha sa here qe mendoj per kete me vjen per te qesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Ermagedon

Ermagedon


Numri i postimeve : 1630
Age : 32
Registration date : 19/01/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty14/3/2008, 7:59 pm

e mban mend mire?

ne vit te pare ajo ka qene nje nder bangat me te pastra. vetem nje ibbi ka patur te shkruar aty siper.

morandi dhe bob sinclar mua me pelqejne akoma dhe nuk i fsheh kurre shijet e mia. Une nuk jam nga ata te cmendurit e rrokut qe degjojne vetem rrok dhe ktu mbaron gjithcka per ta. Degjoj gjithcka me pelqen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
https://dakli.all-up.com
devil princess




Numri i postimeve : 1067
Age : 31
Registration date : 10/02/2008

MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty15/3/2008, 11:28 am

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EPO ROCK-U ESHTE ROCK DHE NUK KA JO PO MORANDI JO PO BOBI JO PO XHIXHI OK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty
MesazhTitulli: Re: MeTallica... legjenda vazhdon akoma.   MeTallica... legjenda vazhdon akoma. - Faqe 3 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
MeTallica... legjenda vazhdon akoma.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 3 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Mendoni se ahmet dakli mund te klasifikohet akoma si nder gjimnazet me te mira te elbasanit?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: