ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Cilat jan cigaret me te mira ???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next
AutoriMesazh
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   21/2/2008, 9:29 pm

rebel shkruajti:
o xhes ja ke fut kot eshte paket partizani
ik ere pi nga i slm ti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   21/2/2008, 10:20 pm

po uen qe smarr vesh fare cme keshilloni te provoj???????? geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   21/2/2008, 11:39 pm

Kent
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   21/2/2008, 11:56 pm

JU JENI TE GJITHE TE LUAJTUR MENDSH
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   22/2/2008, 12:40 am

pse mi??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   22/2/2008, 12:43 am

po pse qenkemi te luajtur mendsh ne????????? Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   22/2/2008, 6:39 pm

devil princess shkruajti:
JU JENI TE GJITHE TE LUAJTUR MENDSH
ma keq se ty nuk kam pa njeri une.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   24/2/2008, 6:15 pm

dakort me kristin Very Happy:D:D:D
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   24/2/2008, 9:00 pm

Meriti ishte njish fare!
Skisha pi ndonjeher kaq shume Merit por atje ne durres ashtu si eshte Whiston ne elbasan , ashtu ishte Meriti atje , gjith cunat ashtu blinin ,
mbas 2 paketash merit , piva whiston , whiston ta shpifte !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   1/3/2008, 1:51 am

e di si eshte puna edhe slimsi eshte i papare Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
legend_boy

avatar

Numri i postimeve : 260
Age : 27
Registration date : 12/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   12/3/2008, 10:43 pm

orbiti eshte "cigarja" me e mire ok kalamaja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   13/3/2008, 12:10 am

vetem MERIT !!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/3/2008, 10:50 am

KRIST JURI ME KEQ SE JU NUK KA(ME FALNISE JU KAM DHE SHUME SHOK DHE JU KAM XHAN) POR ESHTE BUDALLALIK TE PISH CIGARE QE TANI NE MOSHEN QE JENI JU OK
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/3/2008, 3:07 pm

po pse pi cigare un??????????? po jo e meg se me ngaterron me ndonje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/3/2008, 4:47 pm

cigare pi vetem me raste festash.po jan ac lloj purosh jan te papme.afer fast food yahoo ne tirane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/3/2008, 4:48 pm

te ai dyqani qe eshte me shkalle posht i blen ato purot?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   14/3/2008, 4:53 pm

po aty te kryqezimi posht vodafonit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   15/3/2008, 12:16 pm

JOOOOOOOOOOOOOOOOO JURGEN CNE TI NUK PI PO ME KANE BERE SYTE MUA DHE JA KAM FUTUR KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PIKASONumri i postimeve : 103
Age : 27
Registration date : 11/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   15/3/2008, 2:36 pm

puro kubane e papame
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   18/3/2008, 10:55 pm

nuk para perdor cigare keshtu qe nuk mund te them kush eshte me e mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   22/4/2008, 10:27 pm

sot bleva wiston mbas shume kohes qe kam pire vetem malboro !
ma shpifi ...
1 ore e ca ne kafe 5 cigare me nr piva
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
efi

avatar

Numri i postimeve : 90
Age : 27
Registration date : 24/03/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   23/4/2008, 5:16 pm

mua me pelqen me shume malboro por edhe whiston nuk eshte i keq.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   23/4/2008, 10:40 pm

si e kam mesu kte lart un si e kam mesu haha
puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   3/5/2008, 5:13 pm

cigaret me te mira jan ato qe nuk ti nxijne mushkerite dhe qe nuk te bejne te mbash ere nga koka te kembet,,,,pra asnje!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   17/5/2008, 1:00 am

kam ca kohe qe nuk pi me fare , ndonje tek-tuk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Cilat jan cigaret me te mira ???   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cilat jan cigaret me te mira ???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 2 e 3Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: