ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pershendetje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next
AutoriMesazh
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   28/2/2008, 11:56 pm

Po emra pse nuk permend ti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   29/2/2008, 12:19 am

po ty cte duhet??????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   29/2/2008, 6:18 pm

O jurgen, po replika dhe mendime s'do besh vetem ti. Leri dhe te tjeret te shprehen. Nejse.
Une do beja nje pershendetje per te gjithe ata qe kane pranveren stinen e preferuar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   29/2/2008, 7:25 pm

ska ci duhet atij pse nuk permendin emra te tjeret apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   29/2/2008, 10:00 pm

mjaft re mjaft se le nam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   1/3/2008, 12:44 am

kujdes kur flet me mu ok??? ta kesh msim per her tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
**ViCtOrY**

avatar

Numri i postimeve : 123
Age : 29
Registration date : 29/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   1/3/2008, 12:47 am

Hey ju kan marre ne sysh me duket....Gjithsesi mendoj se stafi duhet te kete fryme miqsore ketu dhe keshtu ka qene deri heren e fundit qe kam hyre une ketu.
Pershendetje per stafin(mos u zini shume) dhe per ca persona ne vecanti...
XHINEN dhe ELDEN.(keto i njohe)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Bojana

avatar

Numri i postimeve : 453
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   1/3/2008, 1:57 am

Po ne prandaj bejme sikur zihemi se ndryshe do na merrnin mesysh. Po kot bejme.
Pershendes gjithe forumin, gjithe anetaret, i du shume.
Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   1/3/2008, 10:40 pm

**ViCtOrY** shkruajti:
Hey ju kan marre ne sysh me duket....Gjithsesi mendoj se stafi duhet te kete fryme miqsore ketu dhe keshtu ka qene deri heren e fundit qe kam hyre une ketu.

Nuk eshte gje e rende victory. Po ndonjehere eshte mire te shohesh kush hedh kunjat. Po nga ke qene tere kete kohe? Nje pershendetje vetem per ty.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 5:43 pm

PRSH: ANIN XHENIN SHEFIN AZRAEL JURIN ERIN FEFEN ELDEN BOJANEN REDIN ADEN(QE NUK ESHTE TE FORUMI)DIDIN TE GJITHE ATA QE ME DUAN ,I DUA ,SME DUAN. SI DUA
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 5:44 pm

pershende pablo_escobar se ben ca replika te papara
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 5:45 pm

UNE PERSHENDES KTE LART SE E KAM SHUM XHAN, ALBEN FEFEN, TREBLEN QE PRET KAFE NGA UNE, COBAIN DHE....KUSH TE ME PERSHENDESI MEGJITHSE NUK ME NJOFIN.
UUUUUU PO EDHE ERIN ME JURGENIN. lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 5:46 pm

UNE TE PRSH PRAP XHEN DHE PRSH V.VALO TOO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 5:47 pm

CKE ME V.VALO TI MI??? ESHTE I IMI AI E DI TI??? Evil or Very Mad Very Happy Very Happy MERRE PO DESHE SE JAM ZEN. PUC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 5:56 pm

PO PO BEN SKENA TI DHE PASTAJ THUAJ MERRE PO NUK E DUA JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 5:57 pm

edhe un prsh xhenin dhe devil princess meqe me kan pershendet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 5:58 pm

fefe_metallica shkruajti:
edhe un prsh xhenin dhe devil princess meqe me kan pershendet !

MEQE TE KEMI PERSHENDET SE VET NUK TE SHKON HIC NE MENDJE Evil or Very Mad Smile Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
El_ninjo

avatar

Numri i postimeve : 526
Age : 28
Registration date : 01/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 5:59 pm

pershendes antaret qe jan online tani se jan nga me aktivet kohet e fundit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.gjimnazistet.tk
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 6:01 pm

JennY_Valo shkruajti:
fefe_metallica shkruajti:
edhe un prsh xhenin dhe devil princess meqe me kan pershendet !

MEQE TE KEMI PERSHENDET SE VET NUK TE SHKON HIC NE MENDJE Evil or Very Mad Smile Smile

sikur e dija qe do thoje kshu Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


:te puc pak: :kiss: :kiss: :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   3/3/2008, 6:03 pm

HAHAHAHAAAA JE I KAPSHEM TI. :kiss: :kiss: :kiss: :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/3/2008, 5:02 pm

pershendes:

devil princess
fefen
jenny_valo
el_ninjo
ai cuni atje
greta
mikona
rexhi

sepse po shihja statistikat e forumit dhe keta kane qene antaret me aktiv te javes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 31
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/3/2008, 5:14 pm

une jam i treti moo????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/3/2008, 5:15 pm

Ermagedon shkruajti:
pershendes:

devil princess
fefen
jenny_valo
el_ninjo
ai cuni atje
greta
mikona
rexhi

sepse po shihja statistikat e forumit dhe keta kane qene antaret me aktiv te javes
shume rrofsh edhe un ty Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 26
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/3/2008, 5:20 pm

PRSH TE GJITHE ATO QE JANE ONLINE TANI FEFEN GRETEN ATE CUNIN ATJE EDHE CA TE TJERE QQE SI MBAJ MEND
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Pershendetje   4/3/2008, 5:21 pm

prsh dhe un devil princess qe hyra per ta pershendet por ajo me paska pershendet para
mos te duket prap qe e pershendeta se me pershendeten haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pershendetje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 6 e 25Shko tek faqja : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 15 ... 25  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: