ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Ditari yne

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriMesazh
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   20/3/2008, 12:19 am

gjithsesi futi 1 shpull nga ana ime
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   20/3/2008, 12:20 am

Pse tia fus mer? Me jep arsyen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   20/3/2008, 12:32 am

per ate pytje qe te beri!
perdori fjalen metalar!
tha qe jeni te mbyllur (pa lidhje fare)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
rexhi

avatar

Numri i postimeve : 444
Age : 28
Registration date : 30/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   20/3/2008, 1:05 am

nuk besoj se jan te mbyllur uen kam njohur shuem metalar dhe kam shume shoqeri dhe ketu e me te hapur nuk ka jeni si shpirta po he!!! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 4:29 pm

Dite energjike dhe shume pozitive sot. Sidomos oren e fundit ma ka ngritur moralin peshe Kitty. Nuk ka si shoqeria e viteve te shkolles. Qe tani e di qe do vije nje periudhe qe do me marre tmerresisht shume malli per keto dite. Gjimnaz hesapi. Vitet me te bukura te jetes lol.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 4:39 pm

ue
sa cigare kam pi sot
1 paket qe ksiha qe dje e harxhova ne oren e 4
1 tjeter shpar ne kafe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 7:43 pm

ppff e zakonshme. qyfyre me ato te klases. provim vl.
oren e 5 pash provat e Romeos & Zhulit por une normal qe bera vetem thashetheme me shokun tim. oren e 6 u mblodh icik debati i shkolles. dhe pastaj rruges debat po me shokun rreth droges qe me ka acaru keq fare se barazonte barin me marjuanen. ppffff.
tani jam me nje sy ne forum me tjetrin te msimet.
pastaj...se di, dmth shtepi. neser do jet dite e ''papare'' fare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 7:45 pm

o xhen
po ti e di ca eshte bari dhe ca eshte mariuana?

me gjej 1 ndryshim midis te dyve ??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 7:50 pm

hahaha e dija qe do kapeshe ktu.

bari nuk krahasohet me mariuanen se esht me i leht, apo jo???

he tjerat na i thuj ti se une nuk jam experte.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 7:52 pm

hahaha
ja fute kot

eshte e njejta gje Razz Razz
vetem se bar ne shqip , marjuana ne anglisht Razz Razz
por bar tani ka hyre
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 7:55 pm

aaa me verte??
po mua kte ma ka then olsi o cun, ose Slayer te forumi Rock albania.
e di si tha??
kemprovuar ndonjeher mariuane ti me tha??
une: jo, po ti?
ai: as une, vetem bar kam provuar 2 her gjithsej.
do e pysesh po deshe.
kot ky, pastaj une thash qe nuk jam experte,por me shum doja ti mbyllja gojen atij shokut tim se me acaroi. i degjoje ti llafet e mia kur kaluam para dyqanit tat.???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 8:11 pm

po si jo
per 5 sekonda e mora vesh gjith muhabetin un Razz Razz
kerko ne google ti marjuana , shiko ca do dali !
me olsin merresh ti ? Razz Razz
desh kam vdek prej atij ne tr
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 10:57 pm

hahahhahha pse re???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   7/4/2008, 11:05 pm

ashtu ishte 1 muhabet per pun cigares ....
eshte 1 loje qe behet ne tr... do ta tregoj ndonje dit po deshe haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   9/4/2008, 7:01 pm

hahhaa mir re , po vdiqa do flasim ndryshe hahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   20/5/2008, 10:22 pm

Ermagedon shkruajti:
Une neser kam kete orar

1.Informatike
2.Fiskulture
3.Fizike (kisha provim sot. Nuk kam per te msu)
4.Teknologji (ket nuk e mson njeri)
5.Histori (i hodha nje sy sa per te mos ik "dru me pre")
nuk e kuptoj si thoshit ju qe nuk e meson njeri teknologjine...ne sajmiri na dukej gogol,na bente namin po mos te mesonim ne provime,....neve na dilnin trute duke mesuar si ishte ndertuar furrnalta dhe ato budallalliqet e tjera.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   20/5/2008, 10:28 pm

dite shume e merzitshme sot...gjysma e shkolles kishte provime,dhe ndejta 1 ore ne palester,2 ore ne kafeterine e shkolles dhe nja 2 ore duke pare filma...pastaj kur erdha nga shkolla filloi nje stuhi qe me acaroi keq fare..tani kam 1 ore ktu qe po pres Santucon te hyje ne msn,po sic duket paska pune....mesime nuk kam per neser,kshu qe do rri gjith kohes ktu ne internet ,ose do shoh ndonje film ne TV...pfffff,,,,jete koti !!!!po shtyjme,s'kemi ca te bejme
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   21/5/2008, 12:15 am

dje dhe sot 2 dite shume shume shume shume shume shume shume shume shume kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   21/5/2008, 12:47 pm

pse re?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   21/5/2008, 5:18 pm

muhabeti vjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   2/6/2008, 1:13 pm

em...asgj te vecant dje pervec se bleva ca gjera...1 shall me kafka dhe kollaren me kafka Razz...
kurse sot shkolle
kam stervitje mbasdite Very Happy
bej dhe una stervitje eeee
pfff pastaj do futem ne net deri ne oren 12 ndark
dhe kaq kshu do jet perdit deri me 24 korrik qe mbaroj shkollen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   3/6/2008, 12:41 am

shkoll
kafe
xhiro
shpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 27
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   5/6/2008, 12:01 am

kafe
shkoll
kafe
xhiro
kafe
shpi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
EmO_QuEeN_MiLkA

avatar

Numri i postimeve : 146
Age : 24
Registration date : 29/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   5/6/2008, 7:18 pm

tashi x tashi do jem 5 ore ne msn......pffffff
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Ditari yne   5/6/2008, 7:43 pm

jurgeni shkruajti:
kafe
shkoll
kafe
xhiro
kafe
shpiyyyyyyy sa ndryshe nga une..... Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ditari yne   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ditari yne
Mbrapsht nė krye 
Faqja 4 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: