ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Antari qe eshte siper meje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15
AutoriMesazh
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   2/5/2008, 12:16 am

DarkAngel shkruajti:
metallica
kte lart nuk e njoh,po vetem nga ajo fjal qe ka shkruar me lart e pershendes shume :bukur: :ckemi:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   16/5/2008, 4:05 am

Antarja siper eshte cooool fare...
hehe( jam A.N.I. un qe po e shkruaj kte,se kam hyr me emrin e SANTUCOS,se kemi aq kofidenca sa ja dim passwordin njeri-tjetrit..) Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   16/5/2008, 10:08 am

une i bie qe te pershendes dy anetare per njehere A.N.I dhe SANTUCON...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   16/5/2008, 11:30 pm

Goca qe eshte siper meje eshte grand fare.eshte goca me kampjone qe kam kam njohur deri me sot.TE PUTH FOOOOOOOOOOOORT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
SANTUCO

avatar

Numri i postimeve : 39
Age : 27
Registration date : 03/04/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   16/5/2008, 11:32 pm

AI MESAZHI SIPER ISHTE PER A.N.I.N QE MOS KEQKUPTOHEMI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   18/5/2008, 11:28 pm

hahahahahha,e kapa qe ishte per mua,se ai cuni atje eshte cun,apo jo??
:sa kom qesh:
dhe ky cuni me lart eshte cuni me fantastik qe kam njohur,,,,,,e puc fooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooolt fare :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   25/5/2008, 5:35 pm

kjo lar ngeli duke qesh.
kujdes mi dreq
hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   25/5/2008, 10:25 pm

hahah..kjo lart ngeli duke me bere verejtje mua,,,hahah,po qesh moj,se jam e lumtur,pse mos qesh?? te puc folt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Antari qe eshte siper meje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 15 e 15Shko tek faqja : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: