ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 "cmenduria" me e madhe qe keni bere???

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutoriMesazh
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   24/4/2008, 10:37 pm

armela shkruajti:
po ky katalizma kush eshte
shih paska ardh dhe armela te forymi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: "cmenduria" me e madhe qe keni bere???   18/5/2008, 5:01 pm

harrova tju them qe armela eshte moderatorja e re e forumit se azrael eshte perjashtuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
"cmenduria" me e madhe qe keni bere???
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 5Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: