ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Antari qe eshte siper meje

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
AutoriMesazh
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 12:27 am

asgje po thashe ca te paska then adi ty meqe spaksa guximin ta thoshka vet po tha le ta thote ai(se bej shaka) Smile Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 12:28 am

hahaha une nuk e dija fare qe e kishte adi emrin fefe....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 12:29 am

doje te thoje qe fefe e kshte ermin adi nejse
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 12:31 am

eee se jam icik najer sonte mos ma vini re. po ne msn pse nuk je ti greta? apo blocc?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 12:32 am

jo jo se kam hap msn sot se kur e hap smerem dot me forumin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:10 pm

kte lart e pys: kush i ka ato conversat???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:16 pm

kete lart e pyes: kush eshte aty ne foto?apo e ke mar nga interneti?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:17 pm

ne foton qe e kam marr nga interneti kam dal une........ hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:20 pm

hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:21 pm

kte lart e kam xhan se eshte e mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:26 pm

JennY_Valo shkruajti:
kte lart e kam xhan se eshte e mire
dhe une kete lart e kam shume shume xhan. :perqafim:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:27 pm

kjo lart do iki larg dhe mua do me marri malli shuuummm Sad Sad :te puc pak:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:29 pm

JennY_Valo shkruajti:
kjo lart do iki larg dhe mua do me marri malli shuuummm Sad Sad :te puc pak:

Crying or Very sad edhe mua do me mari malli per kete lart,po ishalla po vjen edhe kjo atje ku do iki un...sa qef do ishte !!!!!!!!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:36 pm

iii nuk dihet mi, ndoshta vi!! do i cmendim vendasit ne, apo jo??? e dim vet ne se si, sidomos ato hip hopistet amerikan qe nuk i duroj dot>.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:41 pm

ishalla vjen,se smbahemi me ne te dyja atje pastaj,mir e the,do i cmendnim vendasit!!!!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 3:43 pm

po per shqiperin mi nuk te vjen icik keq?? une me verte e urrej po kam ca shok e shoqe qe do me marri shum malli, sidomos tani qe zura shok edhe Fefen qe e kam xhan hi hi hi.
he se do kaloj.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
A.N.I.

avatar

Numri i postimeve : 348
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 4:34 pm

po jo mi,se ne do vijme ketu sa her qe te kemi pushime,keshtu qe nuk do na mari aq shume malli.e di ca po bejne keto te klases time? po organizojne party per mua,me rastin e ikjes time.i thash qepar: po ju kaq shume jeni gezuar qe po iki un,sa do shkoni ta festoni dhe do organizoni party? hahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 5:21 pm

hahahahaha sa e fort kjo. po te percjellin me ceremoni?? moj bej prov dhe nuk me fton mua..tallem mi se festa eshte vetem per klasen tate, apo jo? hajt :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 5:25 pm

ket lart e puc se mendonka per mu nese iken ne Amerik

:kiss: :kiss:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 5:42 pm

hahaha edhe une kte lart e :kiss: megjithse ka ca koh qe eshte ber pak mendje madh. tongue
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 5:44 pm

ksaj lart i them qe kjo figura qe kam ven un e kam mare ne net kshuqe se di se kujt jane ato converset Very Happy Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 5:46 pm

po nuk e kisha me ty se duket qe eshte foto neti, e kisha me Fefen se jan te verteta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 5:47 pm

oh me fal por meqe ksihe then anetari me lart dhe me lart isha un mandova se me pyete nejse pa prob
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 27
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 5:51 pm

iiii e po me fal ti mua..pupupu duhet te jem me e vemendhme.looool
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Greta

avatar

Numri i postimeve : 560
Age : 26
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   27/2/2008, 6:01 pm

Smile Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Antari qe eshte siper meje   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Antari qe eshte siper meje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 15Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: