ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Metal party

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   29/2/2008, 5:09 pm

dhe ju siper keni dale nga tema.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kosta

avatar

Numri i postimeve : 162
Age : 26
Registration date : 22/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   29/2/2008, 9:08 pm

o krist po gocat spine dot alkol. apo ti ke qef kur behen tap qe te tallesh me ato. :qesh me lot:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/3/2008, 10:20 pm

Party tjeter me date 15 !
me shume mundesi te tekila (ish blue skye)

kush ka plan me ardhe ktu ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/3/2008, 10:49 pm

une po iher.e kam ne plan dmth,dhe ti e di.tani shpresoj qe edhe mundesite do na premtojne,se deshira nuk na mungon
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   8/3/2008, 11:34 pm

do vish ti do vish , e di un
haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   10/3/2008, 5:45 pm

Ermagedon shkruajti:
Po mendoja ti montoja koken e ndonjerit fefes tani. Psh koken e Kurt Cobain se e ka edhe ne bluze. Duhet ta kete qejf. Do isht bukur, trupi i tij me koken e Kurt Cobain edhe ne te tjeret qe dalim foto me Kurt Cobain, nje njeri qe eshte vetevrare para disa viteteve. Waw, sa ide e bukur. Nuk e di sa do ja arrij, por do e provoj nje here.

Fotoja qe kerkoi greta:
bravo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   10/3/2008, 5:46 pm

ej
he kush do vije te shtunen te tekila??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   11/3/2008, 10:04 pm

sot i mora FEFES ca ftesa.ju qe jeni nga ahmet dakli mund te vini ti merrni tek une po deshet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   12/3/2008, 5:35 pm

nuk lejohet "moderator" te jete gif.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   13/3/2008, 12:11 am

ankesat jane ne teme me vete
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:15 pm

kush do vije neser??

i ftum gjith forumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:18 pm

neser eshte festa??????????????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:19 pm

po
do vish??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:20 pm

cfare ore?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:20 pm

shiko figuren te firma ime

ose merru vesh me erin meqe njeh ate
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:22 pm

ok lol se e pashe. po ka ftese per mua???????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
JennY_Valo

avatar

Numri i postimeve : 424
Age : 26
Registration date : 20/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:23 pm

une nuk do vi se........dhe ti fefe mos bej si i merzit se ja une akoma me keq se ty, kot ky. Sad Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:23 pm

hajde atje ti se un jam te dera !

ska nevoje per ftese , se ftesat sa per tu marr vesh ku eshte festa i bera!

shifemi pra lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:25 pm

OK LA, SHPRESOJ TJA KALOJME BUKUR, PASTAJ UNE NUK KAM DHE SHUME KOHE SE NE 12 KAM NJE FEJESE....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:25 pm

jo se po deshe ti te jap une.po leket ia jep fefes gjithsesi te dera,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:26 pm

PO MIRE MI ELDA NE RRUGEN MUND TA BEJME BASHKE....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
elda

avatar

Numri i postimeve : 1086
Age : 27
Registration date : 25/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:29 pm

ok pa prob.se une me greten do iki per ne metal party(e thashe kete te fundit per te qene brenda temes)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
AI_CUNI_ATJE

avatar

Numri i postimeve : 967
Age : 30
Registration date : 08/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:30 pm

OK NE OREN 9 E GJYS TAKOHEMI PARA DERES SE SHTEPISE SE HENRIT EDHE IKIM TE GJITHE PER NE METAL PARTY....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   14/3/2008, 11:42 pm

jo aq heret , ne 10 pa 10 takohuni !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   15/3/2008, 10:20 am

OOOOOOOOOOOOOOOOO SA KEQ UNA NUK E DI DO VIJE APO JO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Metal party   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal party
Mbrapsht nė krye 
Faqja 5 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: