ForumForum  GalleryGallery  PytėsoriPytėsori  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Metal party

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutoriMesazh
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   9/4/2008, 7:47 pm

ooooooooooookkkkkkkkk
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
azrael

avatar

Numri i postimeve : 752
Age : 26
Registration date : 24/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/4/2008, 12:46 pm

keni dal nga tema.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/4/2008, 12:49 pm

hahaha ekzistojne kto mer metal party rrega party house party e mthe tthashe ueeeeeee
boni aty kerceni tgjithe kur tjeni vetem ngjoni ca tju doje zemra pastaj metali eshte rryme qe skercehet mire mer cuna...eshte njish per tu ngju po jo shume per tu kercy se lat nam edhe ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/4/2008, 1:02 pm

ca thu re??
nuk kercehet metali??
po ne ato 10 festa qe jan be vjet dhe kte vit ca kemi be ne ? kemi nejt ul dhe kemi degju muzik??

hajde ndonjeher vitin tjeter , ose ne ver po bem ndonje dhe shiko si kercehet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/4/2008, 2:00 pm

mire mer mos u nxeh i her se sty drejtova ty ne vecanti un
pastaj un seshte se po flas keq per metalin se eshte njisoj si te flas keq per veten se vdes per kte lloj muzike e sidomos ikonen e madhe marylin manson kshu qe mos u nxeh
me kismet po u bera mbare do vi tju shoh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/4/2008, 4:26 pm

kur eshte tjetra se ma hoqet trurin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/4/2008, 4:41 pm

ska tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/4/2008, 5:05 pm

HE RE TI SHI SI BAN KY TA RRAFESH OSE TI THYESH KEMBEN
BEJE DHE NJE PER MUA TE LUTEM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/4/2008, 5:09 pm

hhaha
mir mir se do flasim

mbi te gjitha do flasim per ate muhabetin e kembes lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
treblaNumri i postimeve : 4
Age : 29
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   19/4/2008, 11:28 pm

just myself shkruajti:
hahaha ekzistojne kto mer metal party rrega party house party e mthe tthashe ueeeeeee
boni aty kerceni tgjithe kur tjeni vetem ngjoni ca tju doje zemra pastaj metali eshte rryme qe skercehet mire mer cuna...eshte njish per tu ngju po jo shume per tu kercy se lat nam edhe ju


po te informoj qe: SAPO LE NAM!!!
qysh nuk u kerceka. nejse cun i ri je, do mesosh me kalimin e kohes....

respekte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jurgeni

avatar

Numri i postimeve : 1432
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   20/4/2008, 12:12 am

hahahhahaha

nuk kercehet thot ky
po te ndonje metal party ke qen ti qe thua nuk kercehet???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   20/4/2008, 1:49 pm

eh mer cuna mer cuna smerrem me ju un tzbraz ment e mija edhe tmush te jujat
o jurgeni lali kur ke lind ti un kam qene ne party metal shoku ...respekte....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   20/4/2008, 1:53 pm

trebla shkruajti:
just myself shkruajti:
hahaha ekzistojne kto mer metal party rrega party house party e mthe tthashe ueeeeeee
boni aty kerceni tgjithe kur tjeni vetem ngjoni ca tju doje zemra pastaj metali eshte rryme qe skercehet mire mer cuna...eshte njish per tu ngju po jo shume per tu kercy se lat nam edhe ju


po te informoj qe: SAPO LE NAM!!!
qysh nuk u kerceka. nejse cun i ri je, do mesosh me kalimin e kohes....

respekte

ej po ju keni nevoje per syze tgjithe qe slexoni?un skam then qe skercehet mer burr kam then qe skercehet mire me kuptim qe me shume te merrem mend edhe te trrulloset koka ..jo qe nuk kercehet se po na cudisni edhe ju
ku mnjeh ti mu qe mthu je cun i ri?
i thashe edhe tjetrit kur kam qene un ne party metal keni qene nklase te pare ju ...
respekte "shoku"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
devil princessNumri i postimeve : 1067
Age : 25
Registration date : 10/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   20/4/2008, 5:03 pm

UUUUUUUUUUUUUUU SE PO NA BEN PER TE QESHUR SHUME TI MI
PSE MI LAL 4 VJEC APO 3 VJEC KE QENE NE METAL PARTY TI??????????PASTAJ DHE TREBLA 19 NA QENKA SA TY DMTH CA KLASE E PARE THYAJ TI
TE BEJ NJE PYETJE SA VJET KE QE DEGJ METAL???
TE MERREN MEND APO TE TRULLOSET KOKA NORMAL PO TA KESH PER HERE TE PARE PSH MUA AS NUK ME NDODH ASGJE KUR E KERCEJ METALIN AS KOKA NUK ME TRULLOSET ASGJE SE KAM SHUME QE JO VETEM E KAERCEJ POR DHE E DEGJOJ
PPPPPPPPPPPFFFFFFFFFFFFFFFFF
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   20/4/2008, 6:23 pm

haha
e pra
trulloset koka???

te kto metal partyt qe kemi ber kam kercy nga fundi ne fillim dhe vetem qafa me ka dhemb te nesermen , se gjat gjith partyt kam qen okkkk!

nejse

bravo megi
puc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
treblaNumri i postimeve : 4
Age : 29
Registration date : 15/02/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   20/4/2008, 6:26 pm

just myself shkruajti:
trebla shkruajti:
just myself shkruajti:
hahaha ekzistojne kto mer metal party rrega party house party e mthe tthashe ueeeeeee
boni aty kerceni tgjithe kur tjeni vetem ngjoni ca tju doje zemra pastaj metali eshte rryme qe skercehet mire mer cuna...eshte njish per tu ngju po jo shume per tu kercy se lat nam edhe ju


po te informoj qe: SAPO LE NAM!!!
qysh nuk u kerceka. nejse cun i ri je, do mesosh me kalimin e kohes....

respekte

ej po ju keni nevoje per syze tgjithe qe slexoni?un skam then qe skercehet mer burr kam then qe skercehet mire me kuptim qe me shume te merrem mend edhe te trrulloset koka ..jo qe nuk kercehet se po na cudisni edhe ju
ku mnjeh ti mu qe mthu je cun i ri?
i thashe edhe tjetrit kur kam qene un ne party metal keni qene nklase te pare ju ...
respekte "shoku"


o shok
kam qe ne klas te 3 qe degjoj metal dhe rock dhe per her te pare kam kercy ne klas te 6 , merrem me muzik , keshtu qe gji ndonje tjeter te debatuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   22/4/2008, 4:03 pm

o devil princess ti mi "tkeqen" kujton se ke fol bukur ja ku po ta them ja ke fut pordhes kot e mos mbo mu si rob i shkathet edhe kujdes kur te flasesh per mu ok se sjam shoku jot un ...pastroji gishtat mire para se te shkrush per mu
ti 3bla as me intereson se me ca merresh as sdu tja di fare se ca ben ....edhe sa per debat skam pse bej debat me kalamaj un qe sdine nga lidhet gomari e jo me te diskutoj per rock
pastaj shihni moshen time se ne fakt aq jam pffffffff duket sa i dalloni robt....
ca forumi vari lesht qe qeka ky mendova se do kaloja mire po tgjithe rroca poca qekeni edhe flisni pordha kot me kot ......
me keni shkri fare ........per te me ngrit humorin qekeni njisha ju ..tju kisha marre nr e telefonit tpakten qe te qesh kur te jem i mrz sa keq .....sbehet gje.....
mos u pafshim kurre bashke.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   22/4/2008, 4:35 pm

o lale
te merrje vesh nga rocku e metali sdo degjoje ate plehren marlyn manson !

hajt shnet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   22/4/2008, 4:42 pm

ca ke me mm ti re po rri re rri se ske goje te flasesh per ate ti ...sic i thashe asaj qe te laje duart kur te shkruj per mua ti laj gojen kur te flasesh per ate...ja injoranca jote qe nuk vlereson mm po e gjykoni nga ... ku ta di un ....booo sa kalamaj qe qekeni po me habisni fare!!!!!!!!!!!!!!!!!!

edhe shnetin thuja mamit tat..jo mua....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   22/4/2008, 4:54 pm

mos flit si rosh me mu ti re k..

ik be ate qe ben mm ik
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   22/4/2008, 4:55 pm

sa per temen :
te shtunen te tequila rock party !
e ben 1 shoku dhe 1 shoqja ime!
kush do le te me coj mesazh privat !

do ket me shum rock sesa metal !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   22/4/2008, 5:00 pm

Per metal partyn shofim e bejme po tani mos e vazhdoni me grindjen.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
just myself

avatar

Numri i postimeve : 52
Age : 29
Registration date : 17/04/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   22/4/2008, 5:44 pm

o fefe_metallica une nje gje spo kuptoj me ju,pse tjeter thoni dhe tjeter beni?
po boll re se lat nam se ju sdini me kercy nji kenge dhe ta ndjeni tamam sic duhet por i beni keto per tu dukur tek njerezit qe JA ti qe ngjon metal di dhe te kercesh...kengen ashtu sic e ndjen kur e degjon,ndjeje dhe kur e kercen dhe mos beni filma sikur merni vesh se po ta degjoni muziken per veten ju nuk e shprehni kaq shum ketu duke shit pordhe por e mbani per veten.ju te gjitha kenget i kerceni sikur jeni tu shtyp rrush.pastaj nje fans dhe nje degjues i vertet i muzikes se bukur nuk mbeshtetet vetem tek death dhe heavy meatl por degjon dhe deget e tjera te rock dhe metal gje te cilen ju nuk e bani se ngelet duke sha kot grupet vetem se ato nuk bejn death apo vetem se ato nuk bejn heavy...tamam shtires dhe degjues te muzikes per te shit pordh te tjeret.
se kuptoj si arrini me sha marilyn manson.ai mund te mos ju pelqeje nga pamja por per ze ti vini anash juve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
fefe_metallica

avatar

Numri i postimeve : 1517
Age : 27
Registration date : 23/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   22/4/2008, 10:06 pm

e shajta zerin e atij un??

sme pelqen rryma qe kendon ,
industrial ,
10 kenge me nr kam ne pc nga ai , te tjerat nuk i kam fut se e kam mp3 e atij !
as death metal sme pelqen . as black !

heavy trash dhe rock degjoj !
nejse !
se ska lidhje me temen diskutimi !
degjo ca te dush !
dhe as nuk e degjoj per tu duk metalin , e degjoj se e degjon gjith shoqeria ime dhe me metal jam mesu, plus qe 1 pjes merret me muzik , se kan 2 grupe !
hajt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ermagedon

avatar

Numri i postimeve : 1630
Age : 26
Registration date : 19/01/2008

MesazhTitulli: Re: Metal party   24/4/2008, 2:14 pm

just myself shkruajti:
o fefe_metallica une nje gje spo kuptoj me ju,pse tjeter thoni dhe tjeter beni?
po boll re se lat nam se ju sdini me kercy nji kenge dhe ta ndjeni tamam sic duhet por i beni keto per tu dukur tek njerezit qe JA ti qe ngjon metal di dhe te kercesh...kengen ashtu sic e ndjen kur e degjon,ndjeje dhe kur e kercen dhe mos beni filma sikur merni vesh se po ta degjoni muziken per veten ju nuk e shprehni kaq shum ketu duke shit pordhe por e mbani per veten.ju te gjitha kenget i kerceni sikur jeni tu shtyp rrush.pastaj nje fans dhe nje degjues i vertet i muzikes se bukur nuk mbeshtetet vetem tek death dhe heavy meatl por degjon dhe deget e tjera te rock dhe metal gje te cilen ju nuk e bani se ngelet duke sha kot grupet vetem se ato nuk bejn death apo vetem se ato nuk bejn heavy...tamam shtires dhe degjues te muzikes per te shit pordh te tjeret.
se kuptoj si arrini me sha marilyn manson.ai mund te mos ju pelqeje nga pamja por per ze ti vini anash juve.

Ja une degjoj simphonic and orecestral rock, edhe ne firme kam videoklipin me te ri te nje grupi qe ben simphonic rock. Shife ate video se nuk ka pike lidhje me heavy dhe deth lal.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://dakli.all-up.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Metal party   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Metal party
Mbrapsht nė krye 
Faqja 9 e 10Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arkiva e forumit :: Arkiva e forumit-
Kėrce tek: